4allwomen

Kobieta, Uroda, Zdrowie, Parenting

Lifestyle

Rozwiązanie na każdą porę roku? Butelka na wodę!

Rozwiązanie na każdą porę roku? Butelka na wodę!

Chcesz zapewnić sobie smaczną filtrowaną wodę kranową, niezależnie od miejsca i czasu? Dowiedz się, w jaki sposób pomoże ci butelka filtrująca, podejmij decyzję i wyrób w sobie nowy pozytywny nawyk.

Butelka z filtrem – odkryj najlepszy sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową, ale nie tylko!

Dlaczego warto sięgnąć po butelkę wielokrotnego użytku? Ponieważ nie tylko jest lekka, poręczna, ale i wyjątkowo trwała, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Butelka filtrująca jest wyposażona w filtr węglowy (naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa zabarwienie, nieprzyjemny smak oraz zapach chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (pamiętaj, że alkaliczna woda wspomoże cię w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawi niezmienioną ilość minerałów w niej w występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka na wodę to nie tylko skuteczność, ale i funkcjonalność, ponieważ jest dostępna w trzech wygodnych pojemnościach:

– najmniejsza 0,3 l (stworzona z myślą o najmłodszych)

– średnia 0,5 l (doskonale sprawdzi się podczas spaceru)

– największa 0,7 l (sprawdzi się na siłowni oraz podczas podróży)

Butelka filtrująca – co możesz zyskać?

– zaoszczędzisz swój czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie, nie tylko odciążysz swój domowy budżet, ale i zyskasz sporo czasu)

– zadbasz o środowisko (przede wszystkim ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką, niezależnie od miejsca, czasu i pory roku)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka na wodę pomoże ci zadbać o regularne nawadnianie organizmu)

Butelka na wodę – którą wybrać?

Chcesz sprawić sobie butelkę wielokrotnego użytku, ale nie wiesz, po którą sięgnąć? Postaw na butelkę filtrującą Soft od polskiej marki Dafi, która została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– posiada sportowy korek, który sprawdzi się podczas aktywności

– została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego Bisfenolu A

– jeden filtr węglowy może zastąpić aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu

– została wyprodukowana w Polsce

– jest wielokrotnego użytku

– jest trwała lekka i poręczna

Butelka wielokrotnego użytku – gdzie może ci się przydać?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– na treningu

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Przekonały cię powyższe argumenty i chcesz zrobić sobie prezent, niezależnie od okazji? Butelka na wodę czeka na ciebie na https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wejdź na stronę polskiej marki Dafi, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia korzystaj z tego niezwykłego rozwiązania!

Udostępnij

O autorze