Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Rozwiązanie na każdą porę roku? Butelka na wodę!

12 stycznia 2022 Butelka na wodę


Chcesz zapewnić sobie smaczną filtrowaną wodę kranową, niezależnie od miejsca i czasu? Dowiedz się, w jaki sposób pomoże ci butelka filtrująca, podejmij decyzję i wyrób w sobie nowy pozytywny nawyk.

Butelka z filtrem – odkryj najlepszy sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową, ale nie tylko!

Dlaczego warto sięgnąć po butelkę wielokrotnego użytku? Ponieważ nie tylko jest lekka, poręczna, ale i wyjątkowo trwała, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Butelka filtrująca jest wyposażona w filtr węglowy (naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa zabarwienie, nieprzyjemny smak oraz zapach chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (pamiętaj, że alkaliczna woda wspomoże cię w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawi niezmienioną ilość minerałów w niej w występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka na wodę to nie tylko skuteczność, ale i funkcjonalność, ponieważ jest dostępna w trzech wygodnych pojemnościach:

– najmniejsza 0,3 l (stworzona z myślą o najmłodszych)

– średnia 0,5 l (doskonale sprawdzi się podczas spaceru)

– największa 0,7 l (sprawdzi się na siłowni oraz podczas podróży)

Butelka filtrująca – co możesz zyskać?

– zaoszczędzisz swój czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie, nie tylko odciążysz swój domowy budżet, ale i zyskasz sporo czasu)

– zadbasz o środowisko (przede wszystkim ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką, niezależnie od miejsca, czasu i pory roku)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka na wodę pomoże ci zadbać o regularne nawadnianie organizmu)

Butelka na wodę – którą wybrać?

Chcesz sprawić sobie butelkę wielokrotnego użytku, ale nie wiesz, po którą sięgnąć? Postaw na butelkę filtrującą Soft od polskiej marki Dafi, która została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– posiada sportowy korek, który sprawdzi się podczas aktywności

– została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego Bisfenolu A

– jeden filtr węglowy może zastąpić aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu

– została wyprodukowana w Polsce

– jest wielokrotnego użytku

– jest trwała lekka i poręczna

Butelka wielokrotnego użytku – gdzie może ci się przydać?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– na treningu

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Przekonały cię powyższe argumenty i chcesz zrobić sobie prezent, niezależnie od okazji? Butelka na wodę czeka na ciebie na https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wejdź na stronę polskiej marki Dafi, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia korzystaj z tego niezwykłego rozwiązania!

Jak zarządzać niesfornymi włosami

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

dermatoskop cyfrowy
perfumy damskie
Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej