Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Kroniki Akaszy – jak wyglądają sesje odczytu?

9 września 2022 kroniki akaszy


Oprócz numerologii czy astrologii są jednym z coraz popularniejszych narzędzi do poszerzenia wiedzy na swój temat i pracy z energią. Zyskują nowe rzesze miłośników – korzystał z nich Bill Gates i Lady Gaga. Są ogromnym wsparciem podczas burzliwych sytuacji rodzinnych, ale i wskazówką w czasach względnego spokoju. Przekonaj się, co to są Kroniki Akaszy i jak wyglądają sesje ich odczytu.

Uznaje się je za pierwotną energię, z jakiej powstają wszystkie rzeczy. Są kwantową biblioteką, czyli polem, w którym zawiera się uniwersalną pamięć całego wszechświata. Każda myśl, idea, działanie z przeszłości, chwili obecnej i przyszłości są przechowywane w tym polu. To świadomość i wiedza, które kroniki Akaszy odczytują jako wibracyjny zapis każdej duszy i jej podróży. Wszystko, co prezentuje siłę życiową, ma dostęp do tego źródła informacji.

Kroniki Akaszy – w czym mogą Ci pomóc?

Odczyt to sesja, podczas której łączysz się z Kronikami Akaszy, sięgając do pola informacyjnego po swój osobisty zapis. W czasie takiego doświadczenia czujesz obecność energii, która przekazuje Ci wskazówki oraz informacje. To myśl, czucie w ciele lub obrazy pod powiekami, które są wyraźną wibracją – rezonansem, którego nie da się przełożyć na ludzkie słowa czy dźwięki. Przygotuj się do sesji, wyciszając umysł i otwierając serce, które emanują wyłącznie czystą energią. Zadawaj pytania z każdej dziedziny, która w tej chwili jest dla Ciebie istotna.

Pytaj o to, co powinieneś wiedzieć z zakresu pracy zawodowej, związków czy samorozwoju. Jeżeli czujesz, że nie idzie Ci w życiu tak, jak sobie to wymarzyłeś – pytaj, jak pokonać blokadę i gdzie ona się znajduje. Łączenie się z kronikami Akaszy jest wskazane w czasie kryzysu i spokoju, choć sesje polecane są szczególnie przed podjęciem ważnej decyzji życiowej. Wiedza jest wsparciem w odnajdywaniu życiowej misji i powołania oraz jasno ukazuje, nad czym trzeba popracować, a co odpuścić.

Kto może korzystać z kronik Akaszy?

Każdy może uzyskać dostęp do informacji, jeśli tylko ma czyste intencje oraz otwarte serce i umysł. Kroniki Akaszy to nie tylko wsparcie dla osób, które stoją na rozstaju dróg i nie widzą dalszego kierunku, ale także dla tych, które mocno czują swoją misję, choć z jakiegoś powodu na ich drodze pojawiają się przeszkody.

Warto po nie sięgać, kiedy wybierasz męża, zakładasz firmę lub marzysz o zamieszkaniu w innej części świata. Może warto rozpracować swoje lęki, np. przed podróżą samolotem czy wystąpieniem? Takie obawy, choć z pozoru wydają się błahe, mogą mieć swoje uzasadnienie w Twojej historii, będącej odbiciem w życiu przodków. Odczyty jasno pokażą, na co zwrócić uwagę, co przerobić i jak sięgać po swoje, z tym, co masz tu i teraz. Są pomocne w przyciąganiu obfitości i budowaniu świadomego życia. Warto spróbować, by przekonać się, że są dla Ciebie!

Jak zarządzać niesfornymi włosami

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

dermatoskop cyfrowy
perfumy damskie
Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej