Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jakie gry będą najpopularniejsze w 2020

25 lutego 2020


Nie ma to jak relaks po ciężkim dniu. Albo najlepiej w trakcie przerwy od pracy, kiedy to mamy okazję się odprężyć, odpocząć i zregenerować swoje siły. Granie w przeglądarkowe gry online czy gry mmo to świetny sposób na wypełnienie sobie wolnego czasu – zabijają nudę, dają wytchnienie i uspokajają nerwy. Wybór rozrywek w sieci jest całkiem spory, jednakże niektóre pozycje zasługują na szczególne wyróżnienie. Przedstawiamy dziesięć propozycji gier przeglądarkowych, które podbijają serca użytkowników w 2020 roku.

Najpopularniejszy wybór użytkowników internetu

W przeciwieństwie do gier komputerowych, gry przeglądarkowe nie wymagają posiadania mocnego komputera do gier. Gry mmo online można odtwarzać bezpośrednio w dowolnej przeglądarce. Może być konieczne zainstalowanie jedynie niektórych wtyczek i dodatków, takich jak flash czy java, aby grać w najlepsze gry online, ale nie jest to duży problem – zwykle zajmuje to jedynie kilka chwil. To świadczy o dużej przewadze takiej formy rozrywki. Gry przeglądarkowe można szybko wyłączyć, np. w przypadku pojawienia się kogoś z przełożonych. Ponadto odprężają i dają wytchnienie zmęczonym zmysłom. Jeżeli chcemy skorzystać z ich dobrodziejstw, warto zastanowić się przede wszystkim nad takimi pozycjami:

  1. Slither.io. Popularny snake z telefonów Nokii z dawnych lat wraca w nowej osłonie. Jeśli lubiłeś grać w węża, który połyka przysmaki znajdowane na drodze, ta propozycja nie będzie niczym skomplikowanym. Jako animowany wąż musisz jeść świecące punkty, które umożliwiają rośnięcie. Ważne jest także trzymanie się z dala od wrogów.
  2. Pocket Tanks. Kieszonkowe czołgi to rozgrywka przeznaczona dla dwóch osób. Celem gracza jest zniszczenie bojowego pojazdu przeciwnika, poprzez wystrzeliwanie salw pocisków ze swojego obiektu. Jeśli lubimy gry online, w których możemy grać z jednym ze znajomych, to Pocket Tanks będzie świetną propozycją.
  3. Street Skater. Gry przeglądarkowe mogą być także czysto zręcznościowymi pozycjami dla graczy. Taką propozycją jest uliczny skejter. Jest to prosta gra zręcznościowa, w którą grasz za pomocą klawiatury komputera.
  4. Tequila Zombies 3. Jest to strzelanka internetowa, w której musimy stawić czoła nadciągającym falom nieumarłych. Świetnie relaksuje i zabija czas.
  5. Doom. Popularna strzelanka w internetowej odsłonie. Możemy zagrać w nią korzystając jedynie z przeglądarki.

Gry online to także gry mmo, które stanowią bardzo popularny odłam gier internetowych, o czym warto pamiętać. Wśród pięciu najpopularniejszych znajdziemy:

  1. My Fantasy, 7. Margonem, 8. PokeGra.pl, 9. Pokewars, 10. VM-Manager

Jak zarządzać niesfornymi włosami

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

dermatoskop cyfrowy
perfumy damskie
Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej