4allwomen

Kobieta, Uroda, Zdrowie, Parenting

Lifestyle

Wybór odpowiednich obrączek ślubnych

Wybór odpowiednich obrączek ślubnych

Wybór obrączki ślubnej, z pewnością nie należy do najłatwiejszych decyzji Młodej Pary. Przyszli małżonkowie, powinni już jakiś czas przed uroczystym dniem, zadbać o wybór i stworzenie odpowiednich dla nich obrączek. Obrączki to bardzo indywidualna sprawa, tworzone są z ogromną pasją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dlatego też, realizacja takiego zamówienia może być nieco dłuższa niż w przypadku zakupu standardowej biżuterii.

Czas na kilka tygodni przed ceremonią zaślubin, to niezwykle prężny okres. Dużym komfortem będzie, posiadanie już zamówionych, czy gotowych obrączek – aby w przeddzień uroczystości nie zaskoczył nas nieodpowiedni rozmiar czy co najgorzej brak owej biżuterii.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://luva.pl/obraczki-slubne

Obrączki ślubne a wybór odpowiedniego rozmiaru

Jak zaznaczają specjaliści z salonu jubilerskiego Luva, decydując się na zakup jakiejkolwiek biżuterii, powinniśmy pamiętać o doborze odpowiedniego rozmiaru. W przypadku obrączek ślubnych to szczególnie istotna kwestia, ponieważ zazwyczaj nie ma już aż tyle czasu aby ponownie przerabiać, bądź kupować nowe. Dlatego tak ważne jest aby trafić na osobę, która z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem dopasuje odpowiednią miarę do naszych palców. Coraz więcej Młodych Par decyduje się na zamówienie pierścionków bezpośredniego ze sklepu internetowego. Do tego typu czynności, świetnie sprawdzi się miarka jubilerska. Pozwoli ona w niezwykle prosty i przyjemny sposób, precyzyjnie dobrać rozmiar odpowiedniej dla nas i naszego partnera biżuterii.

Najczęściej wybierane obrączki pochodzą z przedziału od około 3 do 6 mm. Droższe, a co za tym idzie nieco mniej popularne są obrączki o grubości od 7 aż po 10 mm. Szersze obrączki są nie tylko niezwykle gustowne, ale i mniej podatne na wszelkiego rodzaju odkształcenia. jednak, decydując się na taki zakup – należy pamiętać, iż w takim przypadku zazwyczaj zaleca się wybór rozmiaru o jeden większego od tego jaki udało nam się zmierzyć.

Czy jest wymóg aby małżeństwo posiadało takie same obrączki?

To temat odwiecznego sporu, szczególnie w obecnych czasach, kiedy to świat idzie naprzód a młodzi nie przywiązują już takiej wagi do tradycji. Co ciekawe, oficjalnie nie ma żadnego ślubnego przesądu, który mówiłby o niepowodzeniu związku w takim przypadku. Dlatego też, uważamy, iż jest to kwestia zupełnie indywidualna. Spoglądając szerzej na owy temat, można pokusić się o stwierdzenie, że nawet obrączki sprzedawane jako para nie są zupełnie identyczne. Różnią się przede wszystkim rozmiarem, ale często i grubością czy rodzajem zdobienia.
Najważniejsze jest, aby małżonkowie byli w pełni zadowoleni ze swojej decyzji, a różniące się obrączki kolorem złota, rodzajem zdobienia czy ilością kryształów – nie zakłócą żadnej ceremonii ani dalszego życia!

Coraz częściej pojawiającym się trendem, jest zakup obrączek dedykowanych pierścionkowi zaręczynowemu. To niezwykle praktyczne ale i pomysłowe rozwiązanie. Sprawi ono, iż biżuteria będzie do siebie idealnie pasowała, dzięki czemu kobieta nie będzie musiała w przyszłości stawać przed dylematem – jaki rodzaj biżuterii wybrać.

Udostępnij

O autorze