4allwomen

Kobieta, Uroda, Zdrowie, Parenting

Moda

Modna bransoletka dopasowana do stylizacji

Modna bransoletka dopasowana do stylizacji

Modna bransoletka na łańcuszku to jedna z najbardziej uniwersalnych ozdób, która jest chętnie wykorzystywana przez panie. Nie można jednak zapomnieć o tym, że ozdoba ma stanowić uzupełnienie całościowej stylizacji, jaką ma się na sobie. Do czego może zostać dopasowana złota bransoletka, która z dumą będzie połyskiwała na damskim nadgarstku? Warto to sprawdzić.

Uniwersalna biżuteria na każdą okazję

Chyba żaden stylista się nie obrazi, jeżeli zostanie użyte stwierdzenie, że modna bransoletka na łańcuszku to uniwersalna biżuteria. Świetnie komponuje się ze stylizacjami codziennymi, jak również typowo biznesowymi. Można dodawać ją do casualowego ubioru, jak również do tego bardziej formalnego, który np. użytkowany jest podczas romantycznej randki z ukochanym.

Aby jednak w odpowiedni sposób podkreślić piękno modnej bransoletki na łańcuszku, należy uważać na barwy, jakie się przy niej stosuje. W związku z tym, że samo złoto należy do ciepłych barw, najlepiej, jeżeli zostanie zestawiona z podobnymi, równie ciepłymi odcieniami. W tym względzie królują pomarańczowy i beżowy. Piękno złota zostanie również podkreślone przez całą paletę beżowych odcieni.

Złoto również doskonale czuje się w towarzystwie czerni. Elegancka czerń (np. pod postacią popularnej „małej czarnej) w połączeniu ze złotą bransoletką na łańcuszku, będzie świetnie współgrać.

Ponad czasowa biżuteria na prezent

Modna bransoletka na łańcuszku to doskonały pomysł na prezent. Dla ukochanej, dla siostry, dla przyjaciółki, a nawet dla mamy. Aby podkreślić wyjątkowość takiego podarunku, dobrym pomysłem będzie wykonanie pamiątkowego grawera. Chyba żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z tym, aby w odpowiednich słowach wyrazić miłość do ukochanej. Również panie będą w stanie wymyślić grawer, który będzie można umieścić na modnej bransoletce na łańcuszku.

Niezwykle ciekawą propozycją wydają się modne bransoletki – celebrytki, które obecnie można spotkać na rękach znanych osobistości. Prosta, ale ponad czasowa ozdoba, którą można założyć jako ozdobę na elegancki bankiet, jak również na spacer do parku z dziećmi. Tego typu bransoletka to nic innego, jak cienki łańcuszek z nawleczoną na niego płaską blaszką lub inną ozdobą. Najczęściej ma ona formę kółka, zwierzątka. Dużą popularnością cieszą się też bransoletki z symbolem nieskończoności. Dyskretne, niezbyt nachalne, mogą mieć naprawdę niezwykłą symbolikę. W szczególności, że mogą zostać podarowane przez niezwykłą osobę przy wyjątkowej okazji lub zupełnie bez powodu.

 

Udostępnij

O autorze