Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Wymarzone paznokcie hybrydowe

1 stycznia 2023 paznokcie hybrydowe


Piękne, zdrowe i zadbane paznokcie nie tylko dobrze wyglądają, ale również przyciągają uwagę wielu osób. Aby tak mogło być, należy, odpowiednio o nie zadbać używając nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji paznokci, a także lakierów hybrydowych, aby wyglądały oszałamiająco niezależnie od pory dnia.

Jak pielęgnować paznokcie?

Aby nasze paznokcie wyglądały pięknie, wystarczy wprowadzić w codzienne życie Kilka prostych zasad, które pozwolą cieszyć się zdrowymi paznokciami. Pierwszą ważną zasadą jest używanie codziennie kremu do rąk, aby nawilżyć skórę. Sprzątając w domu, warto założyć rękawice ochronne, dzięki którym żrąca chemia i detergenty nie zniszczą nam dłoni.

Kolejnym istotnym elementem jest odpowiednie nawilżanie dłoni olejkami, a także stosowanie odżywki. Co więcej, powinno się unikać piłowania paznokci w obie strony oraz na mokro. Chcąc, nadać odrobinę ekstrawagancji naszym paznokciom możemy zakupić lakiery hybrydowe w różnych odcieniach i zrobić manicure hybrydowy w zaciszu własnego domu.

Czego potrzebujemy, aby zrobić manicure hybrydowy w domu?

Aby lakiery do paznokci hybrydowe mogłyby być użyte, potrzebujemy w tym celu zaopatrzyć się w niezbędne dodatkowe akcesoria. Przede wszystkim będzie nam potrzebna baza do lakieru hybrydowego, top no wipe, lampa, a także lakiery hybrydowe. Zanim przystąpimy do nakładania lakieru, musimy dokładnie oczyścić paznokcie po zdjęciu starej warstwy lakieru.

Po przygotowaniu i odtłuszczeniu płytki nanosimy bazę na paznokcie. Zaczynając od skórek, kładziemy delikatną warstwę preparatu na płytkę i malujemy aż po koniec paznokcia. Na sam koniec trzeba jeszcze raz przejechać pędzelkiem po to, aby uzupełnić ewentualne nierówności.

Tak przygotowane paznokcie wkładamy do lampy i utwardzamy przez 45 sekund. Ostatnim elementem jest nakładanie lakieru hybrydowego. Warto pamiętać, że niektóre z nich trzeba będzie nakładać kilka razy. Co więcej, każdą warstwę lakieru hybrydowego będzie trzeba osobno utwardzić pod lampą. Inaczej nie stwardnieje.

Większość kolorów utwardza się przez 60 sekund a niektóre te z mocniejszym pigmentem 120 sekund. Po utwardzeniu wszystkich warstw lakieru przechodzimy do ostatniego kroku, którym jest nałożenie topu. Pędzelkiem nanosimy od skórki do samego końca paznokcia i utwardzamy przez 45 sekund. Lakiery do paznokci hybrydowe poprawnie nałożone powinny utrzymywać się do minimum dwóch tygodni. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że w dużej mierze zależy wielu czynników, na których część możemy wpłynąć. Jeżeli lakier zacznie schodzić dużymi płatami wcześniej to znak, że był źle nałożony.

sukienki na przyjęcie

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

dermatoskop cyfrowy
perfumy damskie
Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej