Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Wszystko, co powinnaś wiedzieć, jeśli planujesz przedłużanie włosów

2 listopada 2022 przedłużanie włosów

Choć włosy można przedłużać również za pomocą włosów syntetycznych to jednak lepiej wybierać naturalne. Można je bez problemu wielokrotnie stylizować, kręcić, prostować i farbować bez obawy, że ulegną zniszczeniu. Są to włosy trwałe.

Rodzaje włosów naturalnych:

  • europejskie
  • indyjskie
  • azjatyckie
  • słowiańskie

Które włosy do przedłużania najlepiej wybrać?

Najlepszym wyborem dla Polek są włosy słowiańskie. Są one bardzo delikatne i miękkie.

Kolejnym tańszym, ale dobrym wyborem są włosy europejskie. Są one również miękkie, jednak trzeba je nawilżać, bo mają skłonność do plątania się a czasem nawet do filcowania.

Włosy indyjskie również są bardzo dobrej jakości, są ponadto bardzo wytrzymałe, ale czasem mogę być za ciężkie. Jeśli naturalnie mamy cienkie włosy lepiej nie stosować ich do przedłużania, bo nie zgrają się z naszymi. Włosy indyjskie Oczywiście są ciemnego koloru, ale można je rozjaśniać.

Najgorszą opcją są włosy azjatyckie, są grube, ciężkie, sztywne, twarde i ciężkie w modelowaniu, na dodatek są bardzo ciemne i trudno się je rozjaśnia.

Jakie są metody przedłużania włosów?

  • przedłużanie keratynowe: pasma są zgrzewane kreatyną a miejsca zgrzewów niewidoczne. Ta metoda sprawdza się nawet w przypadku włosów zniszczonych i cienkich.
  • metoda laserowa: laser wykonuje niewidoczne połączenia a efekt przedłużania jest bardzo trwały
  • metoda ultradźwiękowa: włosy łączone są ultradźwiękami. Sposób ten również jest dobrym rozwiązaniem dla zniszczonych włosów. Efekt jest długotrwały.
  • metoda ringów: przedłużanie za pomocą aluminiowych obrączek. Niestety trzeba je powtarzać co 3 miesiące.
  • metoda kanapkowa: włosy doczepiane są za pomocą transparentnej taśmy. Pasma łączy się specjalnym klejem. Tę metodę możesz zastosować teoretycznie samodzielnie w domu, lecz lepiej wykonać to u fryzjera.
  • metoda clip in: włosy doczepiane są na specjalnych taśmach, tę metodę też można wykonać bez problemu samodzielnie.

Skąd pozyskiwać włosy do przedłużania?

Najlepiej z renomowanej hurtowni. Dobra hurtowania włosów powinna mieć w swej ofercie bogaty ich wybór.

Zawsze warto zapoznać się z opiniami klientów i przejrzeć informacje na stronach internetowych, forach włosomaniaczek, a nawet przejrzeć palety barw włosów.

Ważne by hurtownia włosów naturalnych posiadała tylko produkty opatrzone odpowiednimi certyfikatami oraz zapewniała gwarancję.

Jeśli jesteś fryzjerem lub też planujesz samodzielnie przedłużyć włosy w domu, hurtownia włosów posiada w asortymencie również różne dodatkowe akcesoria potrzebne do takiej pracy np. lasery, taśmy, ringi, keratynę, zgrzewarki, jak również kosmetyki do pielęgnacji, a nawet koloryzacji.

Są też zazwyczaj do wyboru szkolenia z technik przedłużania włosów.

Dobra hurtownia włosów naturalnych z uwagi na wyższe ich koszty niż w przypadku włosów syntetycznych oferuje też możliwość płatności na raty oraz korzystne promocje.

Dlatego właśnie warto skorzystać z oferty naszej hurtowni, bo najbardziej zależy nam na dobrej opinii naszych klientek, na tym by dzięki nam cieszyły się pięknymi włosami oraz polecały nas swoim znajomym.

sukienki na przyjęcie

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

krem spf
gładka cera
przedłużanie włosów

Jesteś zainteresowany reklamą?

przedłużanie włosów