4allwomen

Kobieta, Uroda, Zdrowie, Parenting

Moda

Sukienki i spódnice oraz biżuteria, która do nich pasuje

Sukienki i spódnice oraz biżuteria, która do nich pasuje

Noszenie biżuterii jest bardzo ważne dla wielu kobiet. Chętnie wybierają błyskotki, dzięki którym ich stylizacje wyglądają po prostu zjawiskowo. Takie dodatki wcale nie muszą być drogie, aby okazały się elementem przyciągającym spojrzenie. Okazuje się, że biżuteria szczególnie dobrze wygląda w zestawieniach, w których pojawiają się również sukienki spódnice. Na co zwrócić uwagę, jeżeli chcemy kupić pasujące akcesoria? Czy rodzaj noszonych ubrań ma tutaj aż tak duże znaczenie?

Czy warto nosić sukienki i spódnice?

Na samym początku warto zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście warto nosić sukienki spódnice? Te elementy odzieży bardzo często przewijają się w kobiecych stylizacjach. Aktualnie do wyboru mamy tak różne fasony, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Mówi się również, że sukienki spódnice potrafią w piękny sposób podkreślić figurę bądź też zakryć te fragmenty naszego ciała, które niekoniecznie chcemy eksponować. Nie można też zapominać o tym, że większość modeli można określić jako bardzo wygodne. Są to zwłaszcza te sukienki spódnice, które szyje się na kształt litery A.

Bez dwóch zdań warto je nosić, ale należy też pamiętać, aby z rozwagą dobierać kroje, wzory i kolory. Nie kupujmy konkretnych modeli tylko dlatego, że są aktualnie modne bądź też noszą je nasze koleżanki. Skupmy się na naszym komforcie i upewnijmy się, że w danym ubiorze czujemy się po prostu dobrze. 

Spódnice i pasująca do nich biżuteria

W przypadku spódnic w dużej mierze ważne będzie, z jaką górą postanowisz je zestawić. Będzie to decydujące, ponieważ kolczyki czy naszyjniki znajdują się wyżej. Inaczej wygląda to w przypadku pierścionków bądź bransoletek. Pamiętaj, że zbyt minimalistyczna biżuteria noszona na ręce nie będzie wyróżniała się na tle kolorowej i wzorzystej spódnicy, gdyż nasza dłoń pozostaje często opuszczona wzdłuż ciała. 

Gdy chcesz natomiast wyeksponować noszone dodatki, postaraj się wybierać spódnice w jednolitym kolorze, najlepiej kontrastującym do barw obecnych na przykład na pierścionku czy bransoletce. W ten sposób możesz mieć pewność, że inni zwrócą uwagę na Twoją biżuterię i być może usłyszysz nawet pochwały na ich temat.

Sukienki i pasująca do nich biżuteria

Nie da się wskazać, jaka konkretna biżuteria będzie wyglądała doskonale z wybranym ubraniem. Można jednak podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę, jeżeli chcemy stworzyć idealne zestawienie. W tym przypadku nie sposób nie wspomnieć o tym, że sukienki miewają często nieco odkryte dekolty, a to oznacza, że możemy zdecydować się na założenie wyjątkowego i przyciągającego spojrzenie naszyjnika. W zależności od stylu samej sukienki może być to delikatny łańcuszek z zawieszką, bądź też grubszy łańcuch. 

Wiele sukienek wygląda też doskonale w zestawieniu z długimi kolczykami, które wręcz opadają na ramiona. Postarajmy się jednak, aby nie łączyć ze sobą zbyt odmiennych wzorów bądź kolorów, które gryzą się ze sobą. Ponadto minimalistyczne sukienki naprawdę dobrze wyglądają w zestawieniu z ekstrawaganckimi kolczykami. 

Udostępnij

O autorze