Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Pomysły na aranżacje ze świecami w kształcie kuli

22 marca 2022 świece kule


Świece to nie tylko wyjątkowe dekoracje mieszań i domów, ale to też produkty, które wprowadzają wyjątkowy nastrój do wnętrz. Światło świec ma niepowtarzalny urok, jest odłączonym elementem romantycznej kolacji lub miłego spotkania ze znajomymi. Świece zapachowe rozprowadzają przyjemny aromat i pomagają się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. W nowoczesnych wnętrzach często stawia się na świece o pięknych kształtach oraz oryginalnych kolorach, jednym z takich produktów są świece kule.

Do jakiego wnętrza pasują okrągłe świece?

Świece w kształcie kuli bardzo dobrze wyglądają w minimalistycznych wnętrzach. Można wkładać je do specjalnych świeczników, umieszczać na tacach lub na podstawkach. Dobrze wyglądają też w dużych naczyniach, w słojach. Świece kule o różnych kształtach pięknie prezentują się na półkach we wnętrzach glamour. W takim pomieszczeniu wyjątkowo dobrze wyglądają połyskujące, perłowe, srebrne lub złote kule lustrzane. Produkty będą wyglądać wyjątkowo w łazience, a zapalone podczas relaksacyjnej kąpieli wprawiają w dobry nastrój oraz potęgują uczucie odprężenia. Złote lub srebrne kule wybierane są często do zimowych stroików. Ładnie komponują się z gałązkami roślin iglastych.

Modne lustrzane świece — na czym polega ich fenomen?

Lustrzana świeca kula to dość nowy produkt w branży dekoratorskiej. Stanowią niesamowitą ozdobę, nawet kiedy nie są zapalone. Lustrzana powłoka dobrze odbija światło, przez co robi duże wrażenie. Kule dostępne są w różnych kolorach, stawiając kilka na podstawce, uzyska się oryginalny efekt. Błyszczące świece kule ładnie prezentują się w nowoczesnym salonie, w luksusowej łazience. Te wyjątkowe świece ozdabiają eleganckie restauracje, salony odnowy lub hotelowe SPA.

Perłowe, metalizowane i lakierowane świece

Perłowe świece w kształcie kuli charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Są odporne na zadrapania, dzięki grubej powłoce. Dedykowane są do każdego wnętrza, pięknie wyglądają w szklanych naczyniach, na drewnianych podstawkach. Świeca kula o perłowej powłoce doskonale nadaje się do tworzenia świątecznych dekoracji. Produkty występują w wielu modnych kolorach, dlatego dają ogromne możliwości w dekorowaniu pomieszczeń. Perłowe, pastelowe świeczki tworzą harmonijne zestawienia ze sztucznymi oraz z naturalnymi kwiatami. Dobrze wyglądają w lampionach oraz w latarniach. Metaliczne świece to również oryginalne ozdoby. Nietypowe kolory świec w kształcie kuli pozwalają tworzyć wyjątkowe dekoracje — wystarczy dodać nieco piasku, kamieni lub naturalnych elementów dekoracyjnych.

Jak zarządzać niesfornymi włosami

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

dermatoskop cyfrowy
perfumy damskie
Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pielęgnacja skóry po depilacji brazylijskiej