Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Które zabiegi pomagają zatrzymać proces starzenia?

26 listopada 2021 Które zabiegi pomagają zatrzymać proces starzenia


Pragnienie cieszenia się nienagannym wyglądem jest zupełnie zrozumiałe i zakorzenione w ludzkiej naturze. Regularne dbanie o swoją prezencję poprzez stosowanie wysokiej klasy kosmetyków i prowadzenie zdrowego trybu życia przynosi efekty, jednak w pewnym momencie nie będzie w stanie zagwarantować rezultatów, które w pełni niwelują ślady upływu czasu. Warto zainteresować się więc zabiegami, które pomogą zatrzymać proces starzenia. Oto kilka godnych uwagi propozycji.

Inwestowanie w kompleksowe działanie

Kluczową rolę odgrywa dbanie o intensywne nawilżenie skóry, co przekłada się na jej jędrność. Zapewni je między innymi mezoterapia igłowa, która polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skórne cennych substancji odżywczych oraz witamin. W rezultacie można zaobserwować zredukowanie niedoskonałości, zwiększenie sprężystości i spłycenie zmarszczek. Ciekawą propozycją jest termolifting Zaffiro który w Lublinie wykonywany jest w salonie kosmetycznym Euforia. Z uwagi na to, że jest bezbolesny i nieinwazyjny będzie znakomitym wyborem dla szerokiego grona klientek i klientów, a zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią zmagać się z dyskomfortem. Nowoczesna technologia bazująca na peelingu wodnym i emisji światła podczerwonego pozwalają  na wyeliminowanie wiotkości, uniesienie opadających powiek a także wymodelowanie owalu twarzy. Cały proces polega na dokładnym oczyszczeniu skóry, a następnie podgrzaniu jej najgłębszych warstw. Dzięki temu ciepło jest bardzo dobrze przewodzone i oddziałuje na elastynę oraz włókna kolagenowe, pobudzając organizm do produkcji nowych. Na rezultaty nie trzeba czekać długo, gdyż są widoczne bezpośrednio po zakończeniu zabiegu. Niekwestionowaną zaletą jest fakt, że u osób przed trzydziestym piątym rokiem życia wystarczy wykonać go raz w roku. W późniejszych latach najlepsze efekty zapewni seria obejmująca od cztery do sześciu zabiegów rocznie. Co istotne, termolifting może służyć nie tylko do odmładzania twarzy. Poddawane są mu również takie partie ciała jak:

  • dekolt
  • szyja
  • biust
  • ramiona
  • pośladki
  • dłonie

Profesjonalna pomoc w niwelowaniu widoczności oznak starzenia się skóry

Bardzo ciekawą propozycją są zabiegi falą radiową Alma™ SPADEEP, które podobnie jak termolifting są w pełni bezinwazyjne i również służą modelowaniu oraz ujędrnianiu ciała i twarzy. Do ich przeprowadzenia wykorzystywane są fale, które zwiększają temperaturę skóry i tkanki tłuszczowej. W rezultacie włókna kolagenowe kurczą się i powstają nowe, odpowiadające za gęstość i sprężystość, a więc młody i promienny wygląd. Nie ma tu mowy o jakimkolwiek dyskomforcie i skutkach ubocznych w postaci uszkodzeń. Efekty jakie zapewniają zabiegi falą radiową Alma™ SPADEEP można zauważyć od razu po wykonaniu pierwszego z nich. Rekomendowane jest jednak poddanie się ich serii złożonej z czterech do sześciu zabiegów. Dziś o swoją prezencję można dbać na wiele rozmaitych sposobów. To znakomita inwestycja, która zwiększy poziom pewności siebie i pozwoli prezentować się nienagannie w każdych okolicznościach.

Jak zarządzać niesfornymi włosami

4allwoman

Redaktorzy 4allwomen.pl to zespół pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą treści na temat mody, urody, zdrowia, lifestyle, parentingu i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelniczek i pomagają im w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

gładka cera
przedłużanie włosów
Endermologia

Jesteś zainteresowany reklamą?

Endermologia