Firmy

Biznes dla kobiet

wybierz województwo:

Mapa

Biżuteria Autorska Beaty Witosławskiej

Biżuteria to element stylizacji, który jest dopełnieniem naszego wizerunku. Ubrani w nią oddajemy stan naszego wnętrza bardziej lub mniej świadomie.

........od dawna szukałam pomysłu na siebie i znajdowałam.... , ale zawstydzona , wiecznie niepewna i jednak trochę w cieniu , zwlekałam ze wszystkim , a inni w tym czasie po prostu mnie wyprzedzali...... Teraz jestem na początku nowego etapu o mnie samej i wszystko co robię i zrobię będzie o mnie opowiadać . Kolekcja bransoletek , powstaje nie przypadkowo , jest ona wyrazem mojej wolnej od obciążeń i blokad oraz ograniczeń woli .
Czuję wielką radość pokazując Wam swoje pomysły i jeśli choć raz weszliście na moją stronę , chociażby z ciekawości:) , to jest szansa ,że na nią powrócicie. Zawsze fascynowali mnie ludzie , którzy mieli coś ciekawego do zaoferowania innym , ludzie z pasją , talentem , mniej zdolni ale pracowici , tacy którzy potrafią zainspirować , bo kochają to co robią. Niekoniecznie muszą to być rzeczy niezwykłe . Najtrudniej robi się rzeczy codzienne , które tylko wtedy kiedy są spełnione nadają sens pozostałym , tym wielkim , wzniosłym .....i tylko wtedy wszystko nam się uda kiedy osiągniemy równowagę między tym co konieczne i tym o czym marzymy.
Dlatego moi Drodzy mój Cel jest tym co sama określę , a moje życie takie jakie sama stworzę . Szczęście z tego co robię jest paliwem do SUKCESU .
Na tej stronie będzie można śledzić nie tylko bransoletki , ale również inne projekty które powoli rodzą się .........dla Was ode mnie:)

Parametry

Cena:0 zł
Moda, Foto, Art...:Biżuteria artystyczna, Design, Projektowanie, inne,

Kontakt

Telefon
+48 782 601 360
Miasto
Łódź

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE