Firmy

Biznes dla kobiet

wybierz województwo:

Mapa

Anlaya Day Spa

Pierwsze Day Spa w Polsce w stylu japońskim

MAGIA JAPONII w sercu Józefowa

Anlaya Day Spa w podwarszawskim Józefowie, powstało dzięki wspólnemu pomysłowi dwóch wyjątkowych kobiet: Ali Rypina zafascynowanej magią Japonii oraz Ani Świderek, pasjonatce kosmetologii. To one sprawiły, że w miejscu tym wielką uwagę przywiązuje się do uzyskania harmonii ciała i duszy, oddziałując na wszystkie zmysły: dotyk, słuch, smak, wzrok i węch…

To miejsce wyjątkowe z niezapomnianą atmosferą dla każdego, kto pragnie relaksu, ciszy oraz profesjonalnej pielęgnacji całego ciała. Inspiracja kulturą azjatycką wpływa na wyjątkowość tego miejsca, gdzie w niespotykany sposób połączono tradycję z luksusową nowoczesnością.

Atutem tego miejsca jest profesjonalny i zgrany zespół pracowników z wyższym wykształceniem i licznymi szkoleniami, oferujący zawsze kompetentną i indywidualną konsultacją każdemu klientowi.

Odmładzanie twarzy to szczególna specjalizacja Anlaya Day Spa. Zabiegi przeprowadzone są na renomowanych kosmetykach najlepszych marek. Oprócz tego klienci korzystają z bardziej specjalistycznych zabiegów takich jak pilingi, kwasy, mikrodermabrazja oraz zabiegów seryjnych przy użyciu technologii HI-Tech. Prowadzimy sprawdzone, bezpieczne terapie odmładzające.

Zabiegi na ciało wykonywane są sprzętem najnowszej generacji (Icoone,Krioliza,Pelleve ) Szczególną uwagę skupiamy na programach odchudzających w oparciu o pracę dietetyków - indywidualnie skomponowane posiłki dostarczane są pod same drzwi klienta specjalistyczny pakiet zabiegów . Takie programy czynią spektakularne efekty!!!!!

Dermatologia estetyczna to kolejna mocna strona Spa, dzięki której można poznać najnowsze metody dostarczania skórze jej naturalnych składników. Klienci mogą skorzystać również z wizyty u dermatologa, specjalisty medycyny estetycznej , wizażystki czy ekspertki od makijażu permanentnego. Ciekawa ofertę stanowi również kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp.

Anlaya oferuje także bogaty wachlarz masaży. Dużą popularnością cieszą się konsultacje i zabiegi z zakresu fizjoterapii, tapingu i terapii manualnej.To również jedno z z nielicznych miejsc w Polsce, które wykonuje od samego początku, z bardzo dobrymi efektami specjalistyczne zabiegi z zakresu trychologii –dziedzina nauki, która zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia oraz chorób skóry głowy.

W te japońskie klimaty chętnie zaglądają znani i lubiani artyści : Laura Łącz, Tomasz Stockinger, Iwo Orłowski, Krystyna Mazurówna, Agnieszka Perepeczko, Kasia Klich, Olgierd Łukaszewicz, Olga Borys, Magdalena Waligórska

„Nęci muzyka swoim spokojem i opanowaniem, nęcą uwodzicielskie zapachy i harmonia, jaka tu panuje. Jest w tym wszystkim jakaś tajemniczość, po której można sobie wiele obiecywać" - Olgierd Łukaszewicz.
Anlaya Day Spa to magia luksusu ,na który każdy może sobie pozwolić

Parametry

Cena:0 zł
Salony fryzjerskie, make-up...:Make-up, Zabiegi relaksacyjne, Manicure, Mikrodermabrazja, Pedicure, SPA, Wizaż, Masaż,

Kontakt

Telefon
+48 22 610 38 00
Adres
Generała Sikorskiego 57
Miasto
Józefów 05-410

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE