Firmy

Biznes dla kobiet

wybierz województwo:

Mapa

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice to jeden z najpiękniejszych i najokazalszych zabytków położonych w pobliżu stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia.

Pragniemy przedstawić Państwu jeden z najpiękniejszych i najokazalszych zabytków położonych w pobliżu stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Pałac Krobielowice to renesansowo-barokowy, czteroskrzydłowy obiekt, gwarantujący doskonałe warunki do wypoczynku, organizowania konferencji i seminariów. Pałac znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy zapewniający kontakt z wielce oryginalnym ptactwem a i unikatowa ważka się ujawni. Oczywiście na naszych czterech hektarach wokół, możecie państwo swawolić do woli ( eventy, grille, wesela etc. ) w bardzo przyjaznej cenie. Nasza kuchnia zapewnia raj dla podniebienia zaś nasze duchy podniosą wasze skołatane dusze na duchu. Wszystkie te atrakcje okraszone historią okresu napoleońskiego zapowiadają niezapomniane emocje.
Serdecznie Was zapraszam……Christopher Vaile, właściciel

Po gruntownej odbudowie w latach 1992-96 Pałac Krobielowice służy jako hotel, restauracja oraz ośrodek konferencyjno-seminaryjny, zdolny pomieścić do 120 gości. Organizowane są w nim także wesela, bale sylwestrowe i artystyczne happeningi. Hotel dysponuje 50 miejscami w 21 dwuosobowych pokojach. Kuchnia znana jest z wysokiej jakości oferty, a jej szef czeka, by spełnić Państwa życzenia.

W Pałacu organizujemy przyjęcia weselne i wesela. Wesela organizowane są w soboty przez cały rok.
Posiadamy trzy sale. Maksymalna ilość osób: 100, minimalna: 50

W Pałacu jest 5 sal konferencyjnych do dyspozycji klienta. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem w sprzęt audiowizualny. Sala Balowa jest największa i najpiękniejsza. Nadaje się ona doskonale do organizacji konferencji albo wesel. Drewniana podłoga zachęca do tańczenia. W salonie organizujemy narady oraz eleganckie spotkania.

Dysponujemy również polem golfowym, wszelkie informacje dostępne na oficjalnej stronie Rycerskiego Klubu Golfowego Krobielowice http://www.golfclub.com.pl/

Zapraszamy serdecznie

Parametry

Cena:0 zł
Zamki, hotele, ośrodki:Pałace,

Kontakt

Telefon
+071 316 66 48, fax: +071 316 61 14
Adres
Pałac Krobielowice 21
Miasto
Kąty Wrocławiskie 55-080

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE