Firmy

Biznes dla kobiet

wybierz województwo:

Mapa

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy

Hotel SPA nad morzem, restauracja, basen,

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy Jastarnia usytuowany jest przy plaży w samym środku Półwyspu Helskiego, pomiędzy zatoką, a otwartym morzem. Oryginalna architektura budynku i niepowtarzalna atmosfera otoczenia sprawiają, iż jest to miejsce wręcz idealne do wypoczynku.
To tutaj w sercu Półwyspu Helskiego, w Domu Zdrojowym, wśród sosnowego lasu i szumu morskich fal, każdy Gość odnajduje wymarzony relaks i wytchnienie od codziennego życia.


Tutaj czas płynie wolniej, szczególnie podczas korzystania z hotelowego zespołu SPA, z basenem o powierzchni 100 m2 wyposażonym w system wodospadów, masaży wodnych i gejzerów wraz z dwoma dużymi i wygodnymi jacuzzi.
Regeneracji sił i przywróceniu harmonii ciała i ducha sprzyja także relaks na kamionkowych podgrzewanych łóżkach tepidarium oraz odpoczynek w tureckiej i fińskiej łaźni. SPA to zdrowie przez wodę, stąd tak bogaty wybór zabiegów z zakresu hydroterapii jak np. kąpiele z użyciem aromatoterapii.
Tym, którzy pragną w nadmorskiej ciszy, uczynić swoje ciało młodszym, zdrowszym i piękniejszym, Dom Zdrojowy proponuje oddanie się w troskliwe profesjonalistów, masażystów i kosmetyczek z Kliniki SPA.
W gabinetach hotelowej kliniki wykonywane są zarówno zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała, jak i szeroka gama masaży. Na szczególną uwagę zasługują masaże Ma-uri oraz Lomi Lomi Nui - wywodzące się z tradycji Huny, prastarego systemu polinezyjskiego. W stałej ofercie Klinika Zdrowia i Urody proponuje także weekendowe i tygodniowe pakiety pobytowe połączone z specjalnie skomponowanymi zabiegami.

Hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni wzbogacił się o 12 nowych, luksusowych gabinetów SPA. Teraz, poza atrakcjami basenu o powierzchni 100 metrów kwadratowych z jacuzzi, łaźnią parową, suchą sauną, tepidarium i słoneczną łączką będzie można poddać się również profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym i relaksacyjnym.

Główną inspiracją nowych gabinetów w Klinice Zdrowia i Urody SPA w Hotelu SPA Dom Zdrojowy było bezpośrednie sąsiedztwo morza i sosnowego lasu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Stąd tak wiele nawiązań do unikalnego, nadmorskiego położenia.

Dysponujemy dwunastoma nowoczesnymi gabinetami SPA przeznaczonymi do zabiegów na twarz, ciało, masaży klasycznych i orientalnych, a także pomieszczeniem z wanną z hydromasażem oraz gabinetem do manicure i pedicure.

Parametry

Cena:0 zł
Zamki, hotele, ośrodki:Ośrodki SPA, Restauracje,

Kontakt

Telefon
58 67 99 180
Adres
Kościuszki 2A
Miasto
Jastarnia

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE