New Style Academy - Szkoła Stylistek - pracuj w branży fashion i rób to, co kochasz!

Dziesiątki kobiet wyczekują pierwszych szkoleń w New Style Academy - pierwszej w Polsce międzynarodowej Szkole Stylistek, która łączy umiejętność kreowania wizerunku z umiejętnościami motywowania innych oraz zwraca uwagę jak wielka jest siła pozytywnego myślenia.

Założycielką New Style Academy jest Justyna Krawczyk - licencjonowana Style Coach, absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC i jako pierwsza w Polsce zaczęła pracować z kobietami kompleksowo. Nie tylko nad zmianą ich wizerunku, ale też nad tym, co o sobie myślą i jak siebie postrzegają. Od 5 lat prowadzi szkolenia dla Stylistek i wiele Absolwentek jej kursów może pochwalić się znakomitymi sukcesami zawodowymi - począwszy od stylizacji niezwykłych sesji fotograficznych, przez zjawiskowe metamorfozy setek kobiet, po własne programy telewizyjne.

"W New Style Academy proponujemy nie tylko szkolenia stacjonarne, ale również kursy on-line, bo jako mama wiem, jak ważne jest elastyczne zarządzanie czasem. Sama nie lubię rozstawać się z moją córeczką i dlatego postanowiłam stworzyć alternatywę do szkoleń, które wymagają częstej obecności na zajęciach, szczególnie podczas kursów rocznych.

Oferta, którą opracowałam wraz z zespołem specjalistów jest nie tylko wartościowa merytorycznie, ale stworzona w taki sposób, aby dać innym jak najwięcej przestrzeni i wolności na drodze do realizacji własnych marzeń.” - mówi Justyna Krawczyk

Wśród Partnerów Szkoły Stylistek znajdziemy takie marki jak: Pretty One, Hogl, Nun-mi, Vianek czy Kasia Miciak design.

Pierwsze szkolenie stacjonarne w NSA odbyło się 23-24 września w Warszawie, na kolejne zapraszamy 28-29 października, Warszawa.

Jak było? Było wspaniale! A to za sprawą niesamowitych Kobiet, które zjechały się z całej Polski. Każda inna, każda niezwykła, każda wnosząca ogromną wartość do naszego spotkania. 

A tak wyglądał nasz pierwszy dzień. W niesamowitych wnętrzach Cube Centre w otoczeniu przepięknej części Warszawy i ulicy Pięknej. Nie mogło być inaczej!

 

Więcej szczegółów dostępnych jest tutaj: http://newstyleacademy.com/szkolenia-stacjonarne/

Jeśli zastanawiasz się czego właściwie chcesz od życia; Co chcesz robić, czym się zajmować; Bezskutecznie poszukujesz zajęcia, które stanie się Twoją pasją oraz uwolni Cię od problemów finansowych, a może masz ambicje i chęć ciągłego rozwoju lub pragniesz wznieść swój butik odzieżowy na wyższy poziom - zapoznaj się z ofertą możliwości New Style Academy. Znajdziesz tam wiedzę, której potrzebujesz i pasję, którą pokochasz!

www.newstyleacademy.com

 

 

 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE