Nowe marki w butiku PO/3 na Poznańskiej 3

PO / 3 to klimatyczny butik założony przez kolektyw zaprzyjaźnionych artystów – projektantów  mody, twórców biżuterii oraz akcesoriów. Wyjątkowe miejsce na zakupy i osobiste spotkania z projektantami w centrum Warszawy, chętnie odwiedzane również przez stylistów magazynów mody oraz znanych programów telewizyjnych. Od lutego br. do butiku dołączyły trzy nowe marki odzieżowe: poszukująca złotego środka między pięknem a komfortem angaretchka, znana z ręcznie dzierganych ubrań i dodatków Fifio oraz zakochana w oversize Lauke.

Skomplikowana tylko na początku nazwa angaretchka [angareCZka] pochodzi od nazwy syberyjskiej rzeki Angara. Właśnie tam urodziły się trzy siostry tworzące markę, która kładzie nacisk na funkcjonalność w modzie, choć eksperymentować lubi bardzo. Proste kroje, jakościowe tkaniny, staranne wykonanie oraz wyłącznie krótkie serie to główne założenia marki.

Fifio łączy w sobie pasję, wzornictwo, rękodzieło oraz upodobanie do najwyższej jakości. Tworzy niepowtarzalne ubrania oraz akcesoria wykonane ręcznie z najwyższej jakości przędzy.

Wrocławska marka Lauke to ponadczasowe ubrania o prostych oversizowych krojach. Kolekcja dostępna w butiku bazuje na miękkich, przyjemnych dla ciała bluzach i swetrach.

W butiku są także dostępne ubrania marki BELLE, łączącej elegancję i dziewczęcość z luzem i swobodą oraz nietuzinkowe body, bluzy, sukienki marki Love In A Mist, która kieruje swoją propozycję do kobiet świadomych swojej atrakcyjności oraz potrzeb. Marka, jak podkreśla jej główna projektantka, nie zamyka kobiecości w formach, wskazuje jej nowe możliwości. Z kolei obecne w butiku minimalistyczne klasyki z najwyższej jakości wełen i kaszmirów od Joanny Jachowicz zachwycą niejedną miłośniczkę wygody w modzie.

Ponadto PO/3 to bardzo mocna reprezentacja projektantów biżuterii autorskiej: tradycyjnej wykonywanej  ręcznie ze szlachetnych materiałów od Edyty Byrskiej czy minimalistycznej z najwyższej jakości kruszców i kamieni szlachetnych od BIZOE, a także biżuterii „fashion” od nawiązującej do modernistycznych form Poli Zag ciągle poszukującej zastosowań nowych materiałów czy …. bardzo pomysłowej od KOPI. W najnowszej wiosennej kolekcji tej ostatniej królują wiszące kolczyki, spektakularne broszki oraz pierścionki.

Dla fanów romantycznych wieczorów dostępne są zmysłowe świece do masażu i pielęgnacji skóry marki 2 senses by Marta Rynkiewicz.  

 

 

 

 

Butik PO/3

Ul. Poznańska 3, Warszawa

pn-pt 12-19, sb 12-16

facebook.com/poznanskatrzy

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram