Silent Sale kopertówek FIND THE RED DOT – Nie taka cicha wyprzedaż.

13 grudnia (wtorek), w butiku TFH Koncept w Warszawie, o godzinie 19:00 rozpocznie się I edycja wyprzedaży kopertówek polskiej marki FIND THE RED DOT. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentu gwiazdkowego lub jeżeli po prostu kochacie torebki, tu na pewno znajdziecie coś oryginalnego. Pojedyncze modele będą dostępne nawet z 80% zniżką.  

Zapraszamy na ul. Szpitalną 8. Wstęp wolny.

FIND THE RED DOT to młoda polska marka, założona trzy lata temu przez Martę ‘by.may’ Mroczkowską, specjalizująca się w produkcji kopertówek.

Obie przygotowane do tej pory kolekcje odznaczają się żywymi, nasyconymi kolorami i nietuzinkową estetyką. W pierwszej kolekcji „CityByNight” znajdują się torebki z nadrukowanymi hasłami, np. żółta kopertówka z napisem I LOVE MY BAG, czy czerwona POLISZ GIRL. Druga kolekcja „Back To Classics” to torebki gładkie, o równie intensywnych barwach, ale są wśród nich kolorystyczne klasyki jak czarny, czy nude.

Podczas Silent Sale FIND THE RED DOT odbędzie się całkowita wyprzedaż pierwszej kolekcji oraz Sample Sale – wyprzedaż modeli, które nigdy nie trafiły do sprzedaży. Traficie tu na jedyne w swoim rodzaju projekty, które nie będą już nigdzie dostępne.

Torebki FIND THE RED DOT tworzone są z myślą o kobietach świadomych, odważnych, które stawiają czoła codzienności. Filozofią marki jest wspieranie kobiet, także poprzez budowanie świadomości profilaktyki zdrowotnej, dlatego firma od samego początku współpracuje z Fundacją Rak'n'Roll. Podczas Silent Sale nie zabraknie tego elementu, w sprzedaży dostępna będzie limitowana edycja torebki „Watch Your Boobs”. Cały zysk ze sprzedaży tej torebki zostanie przekazany Fundacji i przeznaczony na walkę z rakiem piersi.

Kiedy: 13 grudnia 2016 r.; godz. 19:00 – 22:00

Gdzie: TFH Koncept, ul. Szpitalna 8 Warszawa

Oprawa muzyczna: Yes, I don’t.

Torebki dostępne są także w wybranych butikach stacjonarnych (informacje na stronie w zakładce KONTAKT) oraz na www.findthereddot.com

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności