Forum Stylu zrewolucjonizuje modową mapę Warszawy!

27 października zapraszamy na medialne otwarcie wyjątkowego concept store znajdującego się na tętniącym życiem, warszawskim Powiślu.

Twórcy Forum Stylu stworzyli miejsce w pełni poświęcone polskiej modzie, w którym pojawią topowe kolekcje naszych rodzimych marek. To przestrzeń dla koneserów mody, w której regularnie odbywać się będą pokazy mody, eventy, spotkania z gwiazdami, szkolenia branżowe i spotkania z kreatorami wizerunku. Pomysł tego concept store zrodził się w głowach trójki młodych ludzi z których każdy jest inny i wyjątkowy. Połączył ich wspólny cel - stworzenie miejsca, w którym moda pokaże różne swoje oblicza. Dlatego stałym elementem działań Małgorzaty Łubian, Magdaleny Nieckuli i Łukasza Verra będzie tworzenie przestrzeni do rozmów, spotkań i edukacji ludzi kochających modę. Dla pomysłodawców najważniejszy jest klient i jego potrzeby, dlatego starannie wyselekcjonowali marki, zadbali o najwyższą jakość oferowanych ubrań i dodatków. W Forum Stylu liczy się moda jako sztuka, zabawa i styl życia, dlatego wystrój wnętrza został zaaranżowany w minimalistyczny sposób, tak by doskonale korespondował z dostępnymi ubraniami.

O tym, że to miejsce zostało stworzone z miłości do mody, przekonasz się już 27 października, gdzie czeka na Ciebie szampan i cała masa atrakcji!

Do zobaczenia!

 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności