Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość w Domu Handlowym Mysia 3, w dniu 8 października 2016 r., podczas którego odbędzie się Finał Konkurs Polska Modelka Roku 2016, organizowany we współpracy z Agencję Gudejko Models, który poprowadzi Beata Leńska.

Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość to wydarzenie skierowane do kobiet pragnących lepiej poznać siebie, poszukujących inspiracji i motywacji do działania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, a także zainteresowanych nowościami kosmetycznymi oraz chcących zapoznać się jesiennymi kolekcjami uznanych, polskich projektantów.

Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość to także promocja zdrowia. W związku z zaangażowaniem Damosfery w Ogólnopolską Kampanię Społeczną \"Diagnostyka Jajnika\" będą z nami przedstawicielki Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, propagująca profilaktykę, dostęp do informacji, edukację i zmianę świadomości w podejściu do zdrowia, nie tylko samych kobiet, ale również i mężczyzn. Ambasadorką tegorocznej edycji Kampanii została aktorka Anna Korcz wraz ze swoją córką Anią.

Więcej informacji na naszym portalu:
http://www.damosfera.com/Umysl-i-Cialo-Zadbaj-o-swoja-kobiecosc-juz-8-pazdziernika.html

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram