3. URODZINY MARKI GOSIA STROJEK

W najbliższą środę, 22 czerwca 2016 r. odbędą się 3. urodziny marki Gosia Strojek i oficjalne otwarcie butiku i showroomu projektantki na warszawskim Powiślu - jednym z najbardziej dynamicznych miejsc na modowej mapie stolicy.

Otwarciu towarzyszyć będzie prezentacja dotychczasowych kolekcji Gosi Strojek zaaranżowana w nietypowej scenerii bram i miejskich podwórek. W przestrzeni "pomiędzy": budynkami i ludźmi, zwykle mijanej w pośpiechu, a którą tego dnia połączy świetna moda i muzyka.

Wydarzenie poprowadzi Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, a kolekcje zaprezentują finalistki tegorocznego konkursu Miss Mazowsza i Miss Warszawy.

Z okazji urodzin organizatorzy przewidzieli dodatkowo specjalne oferty cenowe i vouchery dla klientów na zakupy w sklepach stacjonarnym i internetowym, porady i konsultacje stylisty, upominki, konkursy z nagrodami w postaci autorskiej biżuterii, karnetów na zabiegi medycyny estetycznej i ekskluzywną siłownię. Spotkaniu towarzyszyć będzie degustacja alkoholi wiodących marek i znakomity poczęstunek.

Gosia Strojek to polska autorska marka modowa, kierowca motoru crossowego i Mistrzyni Polski w wakesurfie w jednej osobie. Jej nowy butik i showroom zostanie otwarty przy ul. Solec 111. Przyświeca mu idea ruchu. To kreatywna przestrzeń sprawnie wpisana w dynamikę miasta i rynek mody w Polsce. Projektantka celowo odeszła od próby otwarcia wielkopowierzchniowego atelier, typowego dla salonów sukien ślubnych z lat 90. Nowa przestrzeń mierzy symboliczne 15m2 i jest wyrazem aktualnych tendencji zakupowych. Butik ma pełnić nie tylko rolę nowoczesnego "punktu" spotkań z klientami, stylistami i ludźmi z branży odzieżowej. Ale też stanowić centrum dystrybucji kolekcji kupionych przez klientów w sklepie internetowym.

Gosia Strojek kieruje nowe miejsce dla ludzi takich jak ona. Mieszkańców dużych aglomeracji, którzy śledzą trendy, ale nie trzymają się ich kurczowo, tylko twórczo je wykorzystują: łączą, żonglują, bawią się modą.

To jednocześnie przestrzeń zgodna z charakterem jej kolekcji i dedykowana osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które idąc do pracy albo szykując się na wielkie wyjście wybiorą dla siebie ubrania z eleganckiej linii "GS", a po pracy przebiorą się w wygodniejsze ubrania sygnowane logiem linii "STR". Wszystkich łączy jeden mianownik - mniej lub bardziej aktywnie uprawiają jakieś sporty.

Informacja o projektantce:

Gosia Strojek to utalentowana projektantka, rdzenna warszawianka. Moda to jej pasja, życie i źródło inspiracji. Wszystkie kreacje tworzone przez Gosię Strojek są dynamiczne, odważne i bezkompromisowe. Projektantka, w wyjątkowy sposób, łączy ze sobą prostotę i elegancję, ale też nie boi się wyznaczać odważnych kierunków w modzie. Motywem przewodnim jej twórczości jest umiejętne łączenie funkcjonalności z ekstrawagancją. Doskonałemu krawiectwu towarzyszy przy tym dbałość o dobór najlepszej jakości materiałów.

Projekty Gosi Strojek można znaleźć w licznych magazynach modowych w Polsce - od Harper's Bazaar i Elle przez Hot Moda, Avanti, Claudię po magazyny takie jak CKM. Jej kolekcje gościły w wielu programach m.in.: The Voice of Poland, You Can Dance, Pytaniu na Śniadanie. Ubrania Gosi chętnie wybierają takie gwiazdy i celebrytki, jak: Marika, Anna Wędzikowska, Paulina Sykut-Jerzyna, Patrizia Kazadi, Paulina Krupińska, Ilona Felicjańska, Marcelina Zawadzka, czy blogerka Maffashion.

Partnerzy:

JAGUAR

STOCK POLSKA

LECH

MASTERCRAFT

SOTOP

LADIES ON BOARD

PRAWO W MODZIE

SUCHARSKI

KLINIKA EPILARA

KLINIKA DR BEATA DETHLOFF

QUATTRO DESIGN

LHCG

PIOTR KAPALA.THE PHOTOGRAPHER

 

Zapraszamy UL. SOLEC 111, WARSZAWA godz.: 19.00

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności