23 kwietnia br. zapraszamy na Art & Fashion Festival, który po raz kolejny odbędzie się w Domu Handlowym Mysia 3 Warszawie, gromadząc w jednym miejscu wybranych polskich twórców.

Jak zawsze postawiliśmy na jakość, styl i kameralną atmosferę. Starannie dobrane i wyselekcjonowane firmy odzieżowe, projektanci biżuterii oraz akcesoriów i dodatków zapewnią wysoki standard oferowanych towarów i usług.

Restauracja Deli3 zadba o część kulinarną, serwując pyszne i wyjątkowe potrawy.

Specjalnie dla Was, wraz z naszymi sponsorami i partnerami przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Motywem przewodnim tej edycji będą kapelusze, które wracają na ulice naszego miasta i zwiastują powrót nietuzinkowej mody. Dlatego właśnie po raz drugi organizujmy  Warszawski Dzień Kapelusza, który mamy nadzieję, stanie się świętem naszego miasta, na stałe kojarzącym się z Warszawą, jej tradycją, bogatą kulturą oraz promocją warszawskiego tradycyjnego rzemiosła jak i młodych projektantów.

Podczas wydarzenia organizowany będzie również Konkurs na najlepszą stylizację w kapeluszu, który w ubiegłym roku zgromadził wiele uczestniczek, zarówno na naszym profilu Facebook-a jak i  podczas samego wydarzenia.

Tegorocznej edycji Konkursu przewodniczyć będzie Pani Małgorzata Zajączkowska, aktorka teatralna i filmowa. W Jury zasiądą także przedstawiciele firm kapeluszniczych z długoletnią tradycją jak i młodzi projektanci.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie pokaz wiosenno-letniej kolekcji Justyny Ołtarzewskiej, osobistej projektantki, ekskluzywnej krawcowej i pasjonatki kreowania.

Relacja z ubiegłorocznego wydarzenia: http://www.damosfera.com/event/id/29/p/5.html

Zapraszamy serdecznie!

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram