FLY WITH COLORS

Wernisaż prac malarskich artystki - Wioletty Karaś.

Wystawa  nosi  tytuł Color Wings – Fly with colors czyli rozwinięcie skrzydeł pasji w dążeniu do spełniania marzeń i życia według swoich pragnień.

25 zaprezentowanych obrazów przenosi w świat nieograniczonych możliwości. Głównie dominuje żywa kolorystyka, tekstura wychodzi wręcz z płótna dzięki zastosowanym technikom mieszanym. Inspiracją prac jest otaczający świat, przeżycia, emocje, ludzie i podróże, które artystka ubóstwia.

Na wernisażu nie zabraknie znanych sportowców, którzy już docenili twórczość swojej koleżanki. To właśnie sportowcy będą gośćmi specjalnymi  spotkania,  ponieważ  Wioletta  od najmłodszych  lat aktywnie  spędzała  czas  i  realizowała  się  również   grając  w  siatkówkę.

Dodatkowo odbędzie się pokaz tanga w wykonaniu Jakuba Milongi i Magdaleny Bochińskiej, najbardziej znanych  instruktorów  Tanga  Argentyńskiego  w  Polsce. Nie bez powodu tango.
To kolejna pasja Wioletty, która również ma swój duży udział w jej inspiracji.

Muzyka jest nieodłącznym elementem podczas tworzenia prac,  z tego względu na wernisażu będzie  muzyka na żywo w wykonaniu znanego zespołu. Utwory zostały wybrane przez Wiolettę. Celem jest wzmocnienie oddawanych emocji, przeżyć, uczuć które zostały „przelane” na płótno.

Wernisaż będzie kumulacją pasji Wioletty, które tworzą mieszankę wybuchową – istnie kolorowo wybuchową.
Delikatność, subtelność, zmysłowość muzyki, tańca, połączona z energią i siłą sportowca oraz energią słońca i oceanu podróży do Australii tworzą eksplozję kolorów i wolności na wielu płaszczyznach, którą Wioletta przekazuje w swoich obrazach. Wolności podążania za sobą, swoimi pasjami, bez ograniczeń, ocen.

Ta cała energia gwarantuje dobrą zabawę, jak i czas na chwilę refleksji.

Sponsor główny:

logo

 

 Organizatorzy:   Wioletta Karaś / Katarzyna Wicha - Gajek

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE