Pracownia Hoża 41 to studio zamówień indywidualnych. Firma powstała, by tworzyć elegancką i nieoczywistą odzież oraz elementy wystroju wnętrz.

Rozwijamy się subtelnie i organicznie, wraz z naturalnością swoich tkanin. Podjęliśmy decyzję, by budować krok po kroku. Tak jak tkaniny tworzone są z wielkim skupieniem.  Personalizujemy luksus. Dobieramy szlachetne tkaniny, w tym najpiękniejsze na świecie tajskie jedwabie, by zadowolić każdego, komu nie wystarcza przeciętność. 

Odzież damska.
Tworzymy zarówno szykowną odzież codzienną, jak i odzież wieczorową. Zapraszamy wraz ze swoimi własnymi propozycjami lub do skorzystania z projektów i doświadczenia Pracowni Hoża 41.Na nasze usługi składają się: doradztwo, pomiar sylwetki, projekt odzieży, wybór materiału oraz dopasowanie odzieży już przez nas wykonanej.

Wystrój wnętrza.
Tworzymy elementy wystroju do domu. Wszystko, co powstaje jest efektem pracy z klientem, który zamawia tylko to, czego potrzebuje, w takiej formie, jaka jest idealna dla danego wnętrza. Szyjemy jedwabne zasłony, bieżniki na stół, jedwabne serwety, pokrycia na poduszki. Każdy dodatek to odzwierciedlenie ostatecznego charakteru wnętrza.

Tworzymy specjalnie na zamówienie. Doradzamy, co naszym zdaniem byłoby odpowiednie dla klienta, ale przecież każdy rodzaj szczęścia jest indywidualny, to dotyczy każdej sfery życia. Klient jest przede wszystkim człowiekiem, a każdy człowiek pragnie zadowolenia. I my staramy się w tym pomagać, odzież to pragmatyczny i konieczny składnik naszego życia, jednak wpływa on mocno na dobre samopoczucie. A luksus w moim mniemaniu oznacza dla niektórych właśnie taki rodzaj zadowolenia, dobrego samopoczucia spowodowany odpowiedzą na wysokie oczekiwania, zatem im bardziej zindywidualizowany, tym bardziej jest luksusem, bo jest tylko dla mnie i dla nikogo innego, nikt na świecie nie będzie wyglądał i czuł się tak jak ja. Wiedząc to, słuchamy, czego pragnie klient.

ZAPRASZAMY HOŻA 41

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram