Warszawa, DM KLIF. 9 kwietnia 2015 roku odbyła się oficjalna inauguracja butiku marki Celebrity połączona z prezentacja najnowszej kolekcji Wiosna/Lato 2015.

O MARCE

Celebrity to wyjątkowa, polska marka łącząca najwyższej jakości włoskie materiały, z modnym i stylowym wzornictwem.  Historia firmy sięga 2001 roku, a jej twórcami są Monika i Krzysztof Konopkowie. Kreatywność Moniki i przedsiębiorczość Krzysztofa oraz wspólna pasja do wysokiej jakości butów zaowocowała powstaniem pierwszego zakładu produkującego damskie obuwie. Początkowo były to pojedyncze kolekcje i modele, jednak z czasem oferta  poszerzała się, a projekty marki zaczęły cieszyć się coraz większą popularnością klientów w Polsce i zagranicą. W 2009 roku produkcja została przeniesiona do nowoczesnej fabryki, która zorganizowana została na wzór typowych włoskich manufaktur, gdzie pracownicy wspólnie z właścicielami wkładają maksimum poświęcenia i pasji, by każda para butów sprawiała, aby ich posiadaczka czuła się wyjątkowo, kobieco, a także wygodnie. Produkcja ciągle się rozwija, a firma inwestuje w nowoczesne włoskie technologie i najwyższej jakości materiały. Przez wiele lat główną gałęzią działalności firmy była produkcja butów, sprzedawanych zarówno w Polsce jak i na świecie dla innych marek. Jednak po fali sukcesów na tym polu Monika i Krzysztof uznali, iż przyszedł czas, aby wprowadzić na Polski rynek zupełnie nową jakość. Odpowiedzią na to jest właśnie marka Celebrity, mająca w swojej ofercie buty oraz akcesoria dla wszystkich kobiet, które doceniają dbałość o detale i lubią być modne. Wysokiej jakości materiały, udział w najważniejszych wydarzeniach świata mody oraz doświadczenie sprawiają, że produkty oferowane przez Celebrity tworzone są w zgodzie z najwyższymi standardami światowymi oraz trendami.

W lutym tego roku otworzono pierwszy butik marki  w Poznańskim Starym Browarze. Od kwietnia marka znalazła swoje miejsce na mapie Warszawy w Domu Mody Klif, wkrótce planowane są otwarcia kolejnych butików Celebrity.

 

KOLEKCJA CELEBRITY  WIOSNA - LATO 2015

Dedykowana jest kobiecie niezależnej, aktywnej i asertywnej. Kobiecie lubiącej swoją seksualność…

Jednocześnie subtelnej i bardzo kobiecej…

Kolekcja wiosna lato 2015 przepełniona jest głębią koloru i faktury.

Odcienie: popieli, błękitu oraz ciepłe oranże w połączeniu z galwanizowanymi szpilkami i akcesoriami w kolorze ‘gun’. Liczne motywy zwierzęce w postaci łusek uzyskane w następstwie cięć laserowych, czy modnych ‘stamp’. Wielobarwne skóry typu pony o strukturze zebry.

 

 

W kolekcji nie mogło zabraknąć motywów florystycznych, perłowych lakierów czy skór o strukturze prążka

 

 

Wiosna - Lato to nie tylko szpilki…

propozycją marki jest casualowa linia VICTIM skierowana do kobiety aktywnej, lubiącej zabawę z modą.

W kolekcji odnajdziemy sneakersy na spodach typu ‘ginica’ w metalizowanych odcieniach skór w towarzystwie  tkanin o strukturze 3D, jak również modne baleriny z galwanizowanymi akcesoriami. Kolekcję uzupełniają trampki   z przeplatanej, ręcznie malowanej skóry roślinnie garbowanej jak również modne casualowe ‘gladiatorki’ i sandałki.

 

Kolekcja wiosenna to również nowoczesna klasyka w postaci linii Classico&Bellezza.

To klasyka przełamana modnymi akcentami w postaci obcasów  imitujących strukturę drewna czy subtelnymi metalizowanymi dodatkami. Wszystko w ciepłych odcieniach pasteli.

http://www.ecelebrity.eu/

   

 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności