PREMIERA KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2015  W SHOWROOMIE KSIS

 

Dostępne jedynie w najlepszych butikach na świecie, kultowe buty już w Polsce. Kolekcja  wiosna-lato 2015 Amerykańskiego duetu Badgley Mischka i Brytyjskiej marki high fashion Bourne England już dostępna w Showroomie Ksis.

W nadchodzącym sezonie ślubnym niezmiennie królować będzie delikatny pudrowy róż. Klasycznie kolekcje uzupełni łamana biel i jej odcienie. Nowością będzie błękit Tiffany’ego, który pięknie skomponuje się z bielą sukni. Nowością w sezonie wiosna-lato będą pastelowe cytryny, które korespondować będą z nową paletą barw proponowaną przez florystów i agencje dekoratorskie. W kolekcjach na nadchodzący sezon znajdziemy także dużo biżuteryjnych motywów i soczystych kolorów, których numerem jeden zostanie chaber. Dla odważniejszych Panien Młodych projektanci Badgley Mischka i Bourne England zaproponują efektowne broszki i nieoczywiste łączenie faktur, uzupełniając je o prześwitujące elementy dodające lekkości. Uzupełnieniem ślubnego looku będą efektowne puzderka.  

 

 

Ksis to warszawski Showroom oferujący wyjątkowe buty ślubne i wizytowe. To klientki i ich suknie są inspiracją dla właścicielek przy doborze idealnej pary. Ksis to spełnienie marzeń sióstr - Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. W warszawskim showroomie sióstr Ksis dostępne są buty z kolekcji najbardziej pożądanych marek, jak Badgley Mischka czy Bourne England.

 

 Siostry Sarah i Lizzie Lambourne tworzą  kobiece dodatki i ubrania, które cechuje  dbałość o detal. W swoich kolekcjach  proponują luksusowe i bogato zdobione  kryształami Swarovskiego ® buty  ślubne, obok których żadna panna  młoda  nie przejdzie obojętnie.  Stworzone przez kobiety, z myślą o  kobietach, angielskie dizajnerskie buty  Bourne są  propozycją dla wszystkich  kobiet, szczególnie panien młodych,  kochających piękno i zmysłowe dodatki.

 

 

 

 

 

 

 

Mark Badgley i James Mischka zostali okrzyknięci przez amerykańskiego Vogue’a jednymi z 10 najlepszych amerykańskich projektantów – ulubieńców Hollywood. Ubierają takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker czy Julia Roberts. Kolekcje badgley mischka są dostępne jedynie w najlepszych butikach na świecie,   m. in. W Saks Fifth Avenue New York. Kasia i Karolina Koczdańskie mają zaszczyt współpracować ze światowej sławy projektantami - Markiem Badgley’em i Jamesem Mischką!

 

 

 

 

 

*WYBRANE MODELE Z KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2015 BOURNE ENGLAND

*WYBRANE MODELE Z KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2015 BADGLEY MISCHKA.

 

SHOWROOM KSIS 

Warszawa | ul. Lapońska 33

MARKETING I PROMOCJA

email. karolina@ksis.pl | phone. 510 566 107

www.ksis.pl &  FB https://www.facebook.com/pages/Ksis/398537080160589?ref=hl

 

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

 

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

FOTO: © 2015 SHOWROOM KSIS

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE