SZAFOMANIA to Event skierowany do WSZYSTKICH KOBIET!

GLIWICE 29 marca, START godzina 17:00


To połączenie tak lubianych przez nas zakupów ciuchowych z pokazami mody oraz zdobywaniem wiedzy z zakresu jakże pożądanego przez kobiety dobrze postrzeganego wizerunku.
To także propozycja niestandardowego, ciekawie spędzonego czasu z przyjaciółką w gronie wyjątkowych kobiet.

Głównym zamierzeniem tego wydarzenia jest zaznaczenie naszego miasta – Gliwic na obszernej mapie modowej Polski.

Podczas trwających od godz. 12 do 19 targów w Mrowisku w Gliwicach , każda z Pań będzie mogła poznać najnowsze trendy sezonu oraz kupić najmodniejsze ubrania z korzystnym rabatem obowiązującym tylko w tym dniu.

Wielka Gala i pokazy tańca rozpoczynają się o godz 17:00

W trakcie wykładów prowadzonych przez cenionych specjalistów z branży beauty i fashion dowiecie się jakie elementy wpływają na nasz wizerunek i jak wykorzystać nasz osobisty potencjał, aby wzmocnić swoją pewność siebie i postrzeganie własnej osoby przez innych.

O szczególne emocje w tym czasie zadbają tancerki grupy Ygrek, prezentując wyjątkowo kobiecy rodzaj tańca – Burleskę.

Zaprezentujemy Paniom także finał kilkutygodniowej metamorfozy wybranej przez nas kobiety, przeprowadzonej przez sztab naszych specjalistów od wizerunku.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będą profesjonalne pokazy najnowszych kolekcji znanych marek Litfashion i Meisel oraz koncert Bogny Czekiel, zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Bitwa na głosy"!

Mamy nadzieję, że liczne niespodzianki przekazane przez naszych Partnerów oraz niezwykły program spowodują, że publiczność dopisze a 29 marca 2015r na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Gliwic

Zapraszamy na SZAFOMANIĘ organizowaną przez PRIMO KOBIETA!

https://www.facebook.com/events/801713606550208/


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności