Czas na promocję polskiej mody! Już w ten weekend SHOP LOCAL! w Krakowie.

 

Kolejna edycja targów Polskich Projektantów SHOP LOCAL! zagości w BONARKA City Center.

Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek tworzonych przez polskich twórców, których łączy innowacyjność i pomysłowość. SHOP LOCAL! stwarza płaszczyznę umożliwiającą bezpośredni kontakt z Klientami.

Targi mody SHOP LOCAL! zagoszczą na przestrzeni BONARKA City Center na poziomie 0 w weekend 14 i 15 marca od godz. 10.00 do 21.00.

SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających polską modę. Chcemy promować lokalnych projektantów oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Projektanci sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami.

Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów, lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach, które na co dzień dostępne są najczęściej jedynie w Internecie!

 

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

KONTAKT: info.shop.local@gmail.com

ADRES: BONARKA City Center Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności