Kolejna limitowana edycja SHOP LOCAL! odbędzie się już za tydzień w Warszawie!

Dwudziesta trzecia odsłona Targów Polskich Projektantów SHOP LOCAL! zagości w SADYBA Best Mall.

Czas na promocję polskiej mody!

W wydarzeniu weźmie udział osiemnastu selektywnie wybranych projektantów. Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek tworzonych przez Polskich Twórców, których łączy pomysłowość i indywidualne podejście do klienta.

SHOP LOCAL! to inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających polską modę. Chcemy promować lokalnych projektantów oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Jest to wydarzenie, które stało się miejscem spotkań lokalnej społeczności, pokazując zupełnie inne oblicze centrum handlowego jako przestrzeni pomagającej stworzyć nowe relacje. SHOP LOCAL! przybliża szerszej publiczności twórczość niezależnych Polskich Projektantów. Związane jest to ze zjawiskiem szerszej ekspansji mody, która przenika do głównego nurtu.

Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami.

Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów, lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach, które na co dzień dostępne są najczęściej jedynie w Internecie!

Targi mody SHOP LOCAL! zagoszczą na przestrzeni SADYBA Best Mall (na poziomie 0) od 26 do 28 lutego (czwartek-sobota), od godz. 10.00 do 21.00.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

PROJEKTANCI: Mozcau/ LC LUCJA/ me&BAGS/ Intensi/ Mysaru/ Lelui/ ChicChic/ Clochee/ Pracownia FiO/ odCZAPY/ Reinkreacja/ Harmnni/ JoAnnGrey/ My Signature/ Joccos Design/ A\'YA/ Biżuteria Autorska Beaty Witosławskiej/ madisso

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

KONTAKT: info.shop.local@gmail.com

ADRES: ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa

 


  

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram