Wiosenny Market odbędzie się w sobotę w godz. 11:00 - 19:00 oraz niedzielę w godz. 11:00 - 18:00 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Wstęp wolny!  

Wiosenny Market jest wyrazistą odpowiedzią na zalew targów i bazarów. Jest fajną alternatywą dla warszawiaków mających dość drogich zakupów.

 

PAP chce dać szansę mieszkańcom Warszawy na niebanalne zakupy, a także rozrywkę dla całej rodziny! Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować Wiosenny Market, który jest połączeniem tradycji i nowoczesności, ekologii i fair trade.

 

W Drukarni PAP zobaczymy wielu projektantów młodego pokolenia. Będzie też można odwiedzić strefę beaty i bio. W części beauty oferujemy naukę wizażu oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w makijażu. Wystawcy zaprezentują również kosmetyki wykonane bez użycia chemii, z naturalnych produktów. Będą także możliwe zakupy ze stylistką.

 

Wiosenna edycja jest tak pojemna, by mogła odpowiadać na potrzeby wszystkich gości, a duża powierzchnia Drukarni PAP zobowiązuje. Dlatego oprócz strefy zakupów oraz beauty, zostanie utworzona strefa bio. Znajdą tam dla siebie towary pasjonaci kuchni i zdrowego odżywiania - i weganie, i wegetarianie, i zwolennicy diety bezglutenowej, i Ci, którzy odżywiają się zgodnie z niskim indeksem glikemicznym. Zakupy zrobicie u rolników i producentów ekologicznych, którzy cenią sobie naturalne metody uprawy i handel fair trade. Będzie także strefa dla dzieci, by rodzice mogli zrelaksować się przy dobrej kawie.

 

Dołącz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/915342618497480/?ref_newsfeed_story_type=regular

 

Zgłoszenia dla wystawców:

 

e-mail: market@pap.pl

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram