Grudzień to miesiąc w którym głównym tematem zaprzątającym nasze myśli są prezenty dla najbliższych, dla rodziny i przyjaciół. Galeria BE-ART exclusive postanowiła pomóc osobom szukającym najlepszego rozwiązania i wskazać NAJPIĘKNIEJSZE prezenty w najkorzystniejszej cenie  ...

Co roku każdy z nas staje przed dylematem zakupu świątecznych prezentów. Co WYBRAĆ? Na jaki prezent się zdecydować aby obdarowany był zaskoczony ale i uradowany otrzymanym darem ? Czym zaskoczyć przyjaciela, małżonka lub innych członków rodziny ?  Każda osoba szukająca odpowiedzi na te pytania, przemierza kilometry w poszukiwaniu inspiracji oraz tego jednego, jedynego, najlepszego z pomysłów. Proponujemy rozwiązanie które ułatwi każdemu podjęcie decyzji oraz dokonanie najlepszego wyboru i zakupu !

Świąteczna oferta galerii BE-ART exclusive ! 

Specjalnie dla Państwa, zaplanowano cykl wystaw i wernisaży, ukazujących na różnych płaszczyznach, możliwość wyboru najlepszego prezentu dla osób ceniących piekno, detal oraz wyjątkowość i skrupulatność ręcznej pracy artysty. W grudniu zaprezentujemy Państwu trzy wernisaże z ofertą, która stanowić może idealny, wymarzony prezent.

Kolejność prezentowanej oferty wyglądać będzie następująco:

1. "Małe jest Piękne" - wernisaż przedstawiający wybrane dzieła z kategorii obejmującej: obrazy, modulowane ręcznie dekoracje z Haiti, drewniane przedmioty wykonane metodą toczenia artystycznego.

Rozpoczęcie wernisażu i wystawy 08.12.2014 o godzinie 12.00

Zapraszamy także na otwarte wydarzenie publiczne FB

SZTUKA dobrego WYBORU -

gdzie na bieżąco będziemy informować o wydarzeniu jakim jest

Świąteczny maraton wystawienniczy BE-ART exclusive.

Wesołych Świąt i satysfakcji z udanych prezentów - życzy BE-ART exclusive !

http://www.be-art.pl/wydarzenia/356-%C5%9Bwi%C4%85teczne-prezenty-z-be-art-exclusive

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram