Zapraszamy na kolejną edycję Stylowego Czwartku w butiku The colors!

W niezmiennie miłym, kobiecym towarzystwie, przy filiżance dobrej kawy lub herbaty oraz przepysznej, słodkiej niespodziance od Sweetness, zapraszamy na:
• Zakupy z 10% zniżką produktów z oferty The colors – butów, torebek, portfeli w nowej wiosenno-letniej kolorystyce.
• Debiut marki GreyT – made for colourful life - która jest młodą polską marką odzieżową łączącą modę z poszukiwaniem własnego stylu życia. GreyT to wygodna, miejska elegancja skłaniająca do poszukiwania koloru życia poprzez świadomość samego siebie. Pierwsza kolekcja nosi nazwę: Be Yourself.
• Zakupy z 10% zniżką włoskich bransoletek typu „bangles” marki Mudra - te kolorowe, energetyczne i emanujące pozytywną energią bransoletki w zamyśle projektantów mają pomóc w wyrażaniu nastroju za pomocą barw. To świetna propozycja zarówno dla minimalistek, jak i kobiet kochających bogactwo dodatków.
• w godz. 15.00 - 20.00 makijaż szyty na miarę Waszej urody i dopasowany do okazji. Tego dnia będziemy gościć w butiku profesjonalną makijażystkę. Do każdego zakupu dostaniecie taki makijaż od nas w prezencie ☺
• Uwiecznienie chwili na profesjonalnym zdjęciu wizerunkowym lub portretowym. Za aparatem stanie pasjonatka fotografii, wykształcona w tym kierunku, Tatiana Pałucka. Do każdego zakupu dostaniecie fotografię od nas w prezencie! Zdjęcia bez zakupów też będą możliwe.

Patroni medialni:
www.4allwomen.pl
szafa.pl

Do zobaczenia podczas Stylowego Czwartku!
The Colors
GreyT – is a GreyT choice.
Photo and Style
Sweetness
Laneve

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram