Bodymax to rodzina preparatów dodających energii oraz wzmacniających organizm. Preparaty zawierają unikalny wyciąg z żeń-szenia GGE®, którego skuteczność została potwierdzona w niezależnych, międzynarodowych badaniach klinicznych. To właśnie zawartość najwyżej jakości wyciągu z żeń-szenia GGE® wzmacnia działanie kompleksów witamin i minerałów.

Osoby stosujące preparaty Bodymax twierdzą, że czują większy efekt niż przy stosowaniu zwykłych multiwitamin. Wyciąg z żen-szenia GGE® to numer 1 w Polsce. Każdego roku miliony tabletek z tym wyciągiem wzmacniają i dodają energii Polakom.

Dlaczego warto wybrać produkt z wyciągiem żen-szenia GGE®?

Żeń-szeń jest rośliną leczniczą znaną od 4000 lat. Jego łacińska nazwa Panax Ginseng wywodzi się od słowa panaceum – „środek leczący wszystko” oraz chińskich słów „żeń” i „szeń”, które oznaczają „człowiek korzeń” lub „podobny do człowieka”. Rzeczywiście, zastosowanie żeń-szenia jest wyjątkowo szerokie. Polecany jest w przypadku braku energii, osłabienia, wyczerpania fizycznego i psychicznego, pomaga przezwyciężyć stres, zwiększa sprawność fizyczną i umysłową. Jego wszechstronne działanie zostało udokumentowane w licznych badaniach naukowych. Obecnie żeń-szeń jest uprawiany m.in. w Chinach, Korei, USA oraz Rosji.

GGE® jest nazwą wyciągu z żeń-szenia zawartego we wszystkich preparatach Bodymax. Jest unikalnym, najwyższej jakości wyciągiem o udokumentowanej skuteczności, dostępnym tylko w preparatach Bodymax.

 

RODZINA PREPARATÓW WZMACNIAJĄCYCH BODYMAX

 

BODYMAX PLUS


Suplement diety Bodymax Plus łączy siłę wyciągu z żeń-szenia z bogatym kompleksem witamin i minerałów. Unikalny skład preparatu został opracowany przez skandynawskich specjalistów, a wyciąg z żeń-szenia GGE® Bodymax został dokładnie przebadany i udokumentowany. Składniki aktywne preparatu dodają energii na co dzień oraz wzmacniają organizm. Wspomagają sprawność fizyczną i psychiczną oraz naturalne siły obronne organizmu. Preparat pomaga również uzupełnić dietę w witaminy i składniki mineralne.

 

Bodymax Plus polecamy osobom aktywnym, które:

 

Dawkowanie

Dorośli: dorośli 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, w czasie posiłku. Przyjmowanie tabletek wieczorem może powodować bezsenność. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat może być stosowany przez dłuższy okres czasu, należy jednak po około trzech miesiącach przyjmowania zrobić 4-tygodniową przerwę. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną, zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

 

Opakowania i ceny 

 

 

 

 

BODYMAX 50+ 


Zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem. Suplement diety Bodymax 50+ zawiera specjalnie skomponowany zestaw witamin i minerałów dla osób po 50. roku życia, dodatkowo wzmocniony wyciągiem z żeń-szenia. Składniki aktywne preparatu dodają energii na co dzień i wzmacniają organizm. Wspomagają sprawność fizyczną i psychiczną oraz naturalne siły obronne organizmu. Preparat pomaga uzupełnić dietę w witaminy i składniki mineralne, polecany jest również w okresie rekonwalescencji.

 

Bodymax 50+ polecamy osobom aktywnym, które:

 

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki dziennie w zależności od potrzeb, najlepiej rano, w czasie posiłku. Przyjmowanie tabletek wieczorem może powodować bezsenność. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat może być stosowany przez dłuższy okres czasu, należy jednak po około trzech miesiącach przyjmowania zrobić 4-tygodniową przerwę. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną, zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

 

Opakowania i ceny

 

 

 

 

 

 

BODYMAX SPORT


Suplement diety Bodymax Sport łączy siłę wyciągu z żeń-szenia z bogatym kompleksem witamin i minerałów. Unikalny skład preparatu został opracowany przez skandynawskich specjalistów, a wyciąg z żeń-szenia GGE® Bodymax został dokładnie przebadany i udokumentowany. Składniki aktywne preparatu dodają energii na co dzień i wzmacniają organizm. Wspomagają sprawność fizyczną oraz zmniejszają skutki intensywnego wysiłku fizycznego. Preparat pomaga również uzupełnić dietę w witaminy i składniki mineralne.

 

Bodymax Sport polecamy osobom aktywnym, które:

 

Dawkowanie

Dorośli i młodzież po 15. roku życia 1-2 tabletki dziennie, najlepiej rano, w czasie posiłku. Przyjmowanie tabletek wieczorem może powodować bezsenność. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat może być stosowany przez dłuższy okres czasu, należy jednak po około trzech miesiącach przyjmowania zrobić 4-tygodniową przerwę. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną, zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

 

Opakowania i ceny 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram