Plebiscyt „Produkt Roku 2016 DlaZdrowia.pl”

Portal DlaZdrowia.pl po raz kolejny organizuje plebiscyt „Produkt Roku 2016 DlaZdrowia.pl”. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w trzech kategoriach: kosmetyki, farmacji i żywienia. Skierowany jest do wszystkich producentów – zarówno rynkowych potentatów, jak i małych, lokalnych firm.

„Zależy nam na tym, aby Plebiscyt możliwie najlepiej ocenił jakość produktów, niezależnie od jego marki. Chcemy być uczciwi wobec konsumentów i zależy nam na tym, aby Produkt Roku DlaZdrowia był znakiem autentycznej jakości i pozytywnie się kojarzył. W ten sposób zyskuje producent, ale także i klient” – mówi jeden z pomysłodawców wydarzenia, Piotr Wawrzynów.

System w jaki wybierane będą najlepsze produkty został stworzony tak, aby selekcja była maksymalnie rzetelna. Dlatego w pierwszym etapie głosować będą użytkownicy portalu. W drugim zaś, spośród zdobywców największej ilości głosów, wybierać będzie jury, na podstawie wcześniejszych testów zgłoszonych produktów.

„Każdy zgłaszający się producent ma świadomość, że ważne jest, aby ich produkty były widoczne w tego typu wydarzeniach, ponieważ już sam udział pozytywnie wpływa na wizerunek danego produktu” – dodaje Piotr Wawrzynów.

Nagrodą za zwycięstwo jest tytuł „Produktu Roku” i możliwość posługiwania się logo na opakowaniach i materiałach reklamowych zwycięskiego produktu. Organizatorzy podkreślają, że – w przeciwieństwie do innych tego typu plebiscytów – późniejsze korzystanie z logo jest całkowicie darmowe, ponieważ portalowi DlaZdrowia.pl zależy na uhonorowaniu najlepszych produktów, a nie czerpaniu korzyści finansowych.

Jest to wznowienie plebiscytu, którego ostatnia edycja miała miejsce w roku 2012 i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród producentów – wówczas zgłoszonych zostało ponad 100 różnych produktów.

Zgłoszenia do najnowszej edycji są przyjmowane poprzez portal DlaZdrowia.pl do 31 maja 2016 roku.  Harmonogram oraz wszelkie dodatkowe informacje na temat plebiscytu „Produkt Roku 2016 DlaZdrowia.pl” znajdują się na stronie:

http://dlazdrowia.pl/produkt-roku.html

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE