Projekt NOWA JA ma na celu poszerzenie świadomości społecznej na temat problemu nadwagi , otyłości, przeciwdziałanie wszystkim jej aspektom, a także zaprezentowanie metod walki z jej negatywnymi skutkami zdrowotnymi i społecznymi.

Zdrowe, zadbane ciało, nieskazitelna cera, dobra kondycja fizyczna to marzenie wielu osób. Niestety, pęd życia i codzienne obowiązki bywają przytłaczające, a czas poświęcany sobie nigdy nie jest wystarczający. 

Jednak może być inaczej. Mówi się bowiem, że chcieć to móc!

NOWA JA – to akcja społeczna organizowana z myślą o kobietach, które zmagają się z negatywnymi skutkami nadwagi, otyłości w codziennym życiu, począwszy od zdrowotnych po społeczne. Akcja dedykowana kobietom, które pragną zmienić ten stan rzeczy, jednak z uwagi na brak wiedzy oraz wsparcia do tej pory nie zdecydowały się na pierwszy krok, jakąkolwiek na zmianę. 

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie Nowa Ja będą mogły zgłosić swój udział w dniach 01.09.2015 r. - 30.09.2015 r. poprzez elektroniczne wypełnienie formularza na stronie internetowej.

Osoby zakwialifikowane do półfinału projektu zostaną wyłonione do dnia 08.10.2015 r.

Poprzez wzięcie udziału w akcji uczestniczki zakwalifikowane 
do półfinału będą miały szansę skorzystać z porad specjalistów: 
- doradcy dietetycznego, 
- kosmetologa, 
- stylisty fryzur,
- stylisty mody i innych.

W ostatnim etapie Akcji zostaną wyłonione trzy finalistki, których wizerunek zostanie poddany całkowitej metamorfozie w przeciągu kolejnych 3 miesięcy, a każdy z pakietów zafundowanych finalistkom wart będzie ponad 18 000 zł.

Zapraszamy serdecznie do udziału!!!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram