TEEKANNE linia Harmony For Body&Soul

Wytrwaj w noworocznych postanowieniach!

Koniec grudnia to czas podsumowań i snucia planów na nowy rok. Wiele osób formułuje postanowienia noworoczne, wierząc, że dzięki nim ich życie zmieni się na lepsze. Jednak zgodnie z wynikami badań Uniwersytetu Scranton jedynie 8% z nas odniesie sukces i osiągnie upragniony, noworoczny cel.

Zadbam o swoją sylwetkę…

Zakończenie starego roku i symboliczne zażegnanie wszelkich niepowodzeń sprawia, że pełni nadziei rozpoczynamy kolejne 12 miesięcy naszego życia. Jedni postanawiają podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami, inni rzucają palenie. Nikogo nie dziwi już fakt, że w styczniu kluby fitness i siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie zmotywowanych do działania kobiet i mężczyzn. Do wakacji przecież jeszcze pół roku, więc noworoczny plan zbudowania idealnej sylwetki na pewno zakończy się sukcesem.

Znowu się nie udało…

Wysoki poziom noworocznej motywacji zwykle już po kilku tygodniach zaczyna spadać. Szybkie tempo życia i natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie mamy czasu na regularne wizyty na sali ćwiczeń i zapominamy o przygotowywaniu zdrowych posiłków. Karnawałowe spotkania w gronie przyjaciół i znajomych są doskonałym pretekstem do podjadania wysokokalorycznych przekąsek, a stresujące warunki pracy utrudniają rzucenie palenia. Po kolejnym kryzysie pojawia się uczucie rezygnacji…

Wytrwanie w postanowieniach noworocznych może być łatwiejsze!

Specjalnie dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowy wygląd i dobre samopoczucie TEEKANNE stworzyło aromatyczne herbatki z linii Harmony For Body&Soul. Ziołowe napary stanowią doskonałe wsparcie dla walczących z nadprogramowymi kilogramami łasuchów. Z myślą o koneserach wyrazistego smaku herbaty Pu-Erh powstała herbatka TEEKANNE „Purify&Slim”. Oryginalne połączenie herbaty Pu-Erh z orzeźwiającą nutą mięty wesprze proces oczyszczania organizmu i pomoże zadbać o linię. Drugą herbatką, która świetnie sprawdzi się podczas noworocznej batalii z tkanką tłuszczową jest TEEKANNE Detox&Slim. Kojąca mieszanka pokrzywy i zielonej herbaty swój ciekawy smak i aromat zawdzięcza dodatkom owocu dzikiej róży i mięty.

Harmonia duszy i ciała

Chwile z filiżanką herbaty to także doskonały sposób na codzienny relaks. Towarzystwo aromatycznego naparu i ulubionej książki lub magazynu pozwala ukoić zmysły i choć na moment zapomnieć o codziennych wyzwaniach i obowiązkach. Dzięki takim krótkim rytuałom wytrwanie w postanowieniach noworocznych będzie nie tylko łatwiejsze, ale również przyjemniejsze!

www.kochamyherbate.pl


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności