W dniach 14, 15 i 16 listopada 2014 roku zapraszamy wszystkich miłośników czekolady, wyrobów czekoladowych, ciast i ciasteczek oraz innych słodkości do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To będzie wspaniała okazja, żeby rozsmakować się w tym, co najpyszniejsze i najsłodsze w ofercie producentów słodyczy, a także najlepszych Polskich cukierników.

Festiwal uświetnią krajowi i zagraniczni wystawcy, którzy zaprezentują zwiedzającym bogaty wybór słodkości, od klasycznych czekolad po wyrafinowane wyroby sztuki cukierniczej i czekoladowe dzieła sztuki. Udział w Festiwalu będzie wspaniałą okazją do spróbowania wyrobów lokalnych producentów, skosztowania absolutnych nowości i zakupu słodkich pamiątek w okazyjnych cenach.

Polub stronę fanpage, aby być z nami na bieżąco: https://www.facebook.com/FestiwalCzekoladySlodyczy?ref=hl

ATRAKCJE
Na wszystkich zwiedzających czeka moc słodkich i niezwykle interesujących atrakcji, wśród których:
- pokaz mody czekoladowej
- pokaz znakomitych mistrzów cukiernictwa i artystów czekolady
- konkurs i wystawa tortów okolicznościowych
- wystawa ukazująca historię i produkcję czekolady

WARSZTATY KULINARNE
W ramach I Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy odbędą się profesjonalne warsztaty kulinarne, w ramach których uznani cukiernicy będą dzielili się z uczestnikami swoimi słodkimi sekretami dotyczącymi domowych deserów i wypieków.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w domowych warunkach wyczarować bajkowe ciasta i niezapomniane desery na każdą okazję, które będą zachwycały przepięknym wyglądem, cudownym aromatem i unikalnym smakiem.

W programie porady dotyczące pieczenia i dekorowania ciast, a także komponowania olśniewających deserów z ogólnodostępnych produktów oraz całe mnóstwo słodkich i bardzo słodkich inspiracji.

DLA NAJMŁODSZYCH
zapraszamy najmłodszych do Czekoladowego Przedszkola, które specjalnie dla nich zostanie zorganizowane na terenie Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W przedszkolu na najmłodszych uczestników Festiwalu będzie czekała profesjonalna opieka wykwalifikowanego, niezwykle kreatywnego i słodkiego personelu, cała moc przepysznych atrakcji, animacji oraz gier i zabaw edukacyjno-rozrywkowych.

Pozostawione pod naszą opieką dzieci przyjemnie spędzą czas w otoczeniu, które będzie dla nich komfortowe, bezpieczne i ciekawe. Każde dziecko znajdzie w naszym przedszkolu kreatywne i interesujące zajęcie, dzięki czemu z przyjemnością będzie wspominało udział w Festiwalu Czekolady i Słodyczy.

Godziny otwarcia:
Piątek 14.XI od 12:00 do 20:00
Sobota 15.XI od 10:00 do 20:00
Niedziela 16.XI od 10:00 do 19:00

Polub stronę fanpage, aby być z nami na bieżąco: https://www.facebook.com/FestiwalCzekoladySlodyczy?ref=hl

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE