Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z małych i średnich firm ze Śląska na networkingową konferencję Skrzydła Sukcesu. Będzie to doskonała okazja aby poznać wyjątkowego przedsiębiorcę z tego regionu - Macieja Jaglarza, właściciela wielu prestiżowych nieruchomości w tym biurowca Altus w centrum Katowic oraz szkoły językowej Profi-Lingua. Pan Maciej będzie naszą Gwiazdą Biznesu

Konferencja odbędzie się 27.02.2014 roku w kompleksie ALTUS, przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Katowicach.
Początek konferencji przewidziany jest na godz. 17. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji za pomocą naszej strony internetowej. Można także zarejestrować się tuż przed konferencją (osobiście rejestrować można się już od godz.16).
Oprócz naszej Gwiazdy Biznesu wiedzę niezbędną każdemu przedsiębiorcy będziemy czerpać również od naszych mówców. Prawnicy z kancelarii JWMS radcowie prawni - Tomasz Wiese i Marcin Mazgaj przybliżą nam kwestię błachych z pozoru zaganień prawnych związanych z prowadzeniem własnej działalności, których lekceważenie może grozić nam poważnymi konsekwencjami. Karol Latoń z firmy TOPKADRA powie nam jak obniżyć koszty prowadzenia własnego biznesu, zwłaszcza jeżeli chodzi o koszty zużycia energii. Joanna Janikowska reprezentującą firmę Synergy WorldWide zaproponuje nam kilka rozwiązań aby nasze życie zawodowe współgrało z naszym samopoczuciem i kondycją naszego organizmu. Natomiast Miłosz Zając zdradzi kilka tajemnic odnośnie takiego planowania celów, aby łatwo je było później realizować.

Jeżeli jesteś ciekaw/ciekawa nowych znajomości biznesowych, chcesz "naładować" się pozytywną energią i zapałem do działania, wyznaczyć sobie cele lub dowiedzieć się jak zrealizować już te wyznaczone - przyjdź koniecznie! Zobaczysz, że nie będzie to stracony czas :)

Program:

16.00 – 17.00 – Rejestracja Uczestników,

17.00 – 17.20 – Przywitanie Gości i Uczestników,

17.20 – 17.40 – Miłosz Zając "Jak zrealizować wyznaczone cele w biznesie",

17.40 – 18.00 – Synergy WorldWide - wystąpienie,

18.00 – 18.20 – Karol Latoń "Szanse oraz możliwości na ryknu energetycznym i telekomunikacyjnym, czyli jak skutecznie zarabiać."

18.20 – 18.40 – Przedstawienie partnerów Skrzydeł Sukcesu,

18.40 – 18.55 – Jak prowadzić networking?,

18:55 - 19:30 -   Przerwa na networking i poczęstunek,

19.30 – 19.50 – mec.Tomasz Wiese i mec. dr Marcin Mazgaj "Jak (nie) zostać przestępcą gospodarczym w jeden weekend”,               

19.50 – 20:20 – Gwiazda Biznesu – Maciej Jaglarz,

20:20 – 20.35 – Nagrody od Partnerów,

20.35 – 21.00 – Oficjalne zakończenie i networking.

ZAPRASZAMY

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE