Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet z „CENTRUM” organizują
I Europejski Festiwal Kobiet Aktywnych – EFKA pod hasłem:

KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZE ZMIENIAJĄ POLSKĘ

Cel Festiwalu: aktywizacja zawodowa kobiet poprzez inspirowanie i wspieranie kobiet w rozwoju osobistym, zawodowym i zdrowotnym. Propagowanie ich aktywności i przedsiębiorczości.

Forma: warsztaty i panele dyskusyjne, które zainspirują do nowych aktywności i dadzą wskazówki, jak godzić role rodzinne i zawodowe oraz podpowiedzą, jak wyjść z kręgu niemożności: bezrobocia i apatii.

Pokażą nowe perspektywy życiowe, rozwojowe i zawodowe.
Oczekiwany rezultat: w 2014 r. będziemy wspierać osoby przedsiębiorcze w tworzeniu i rozwijaniu nowych firm. Pokażemy ogromny potencjał, jaki drzemie w ludziach i pokażemy, jak bardzo jest on rozproszony, zachęcając do współpracy.

Chcemy sprawić, aby SUKCES był publicznie doceniany i rozpowszechniany zgodnie z hasłem Odniosłaś sukces – bądź wzorem dla innych!

Z naszą misją dotrzemy do małych miejscowości. Chcemy angażować ich mieszkanki w aktywizację społeczności lokalnych. Chcemy przekazywać im naszą filozofię, dzielić się doświadczeniami, być doradcą/mentorem, czyli kimś, kto kształtuje postawy i zachowania pomocne w życiu za pośrednictwem stworzonej przez nas sieci współpracy APK.

Korzystając z nowoczesnych technologii, nadamy naszym działaniom charakter europejski. Będziemy rozpowszechniać dobre rozwiązania i dobre praktyki. Festiwal Kobiet Aktywnych jest inauguracją projektu edukacyjnego Fundacji Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet, realizowanego w formie tygodniowych wydarzeń dla młodzieży w oparciu o neurodydaktyczne narzędzia, jakimi są nowe Poradniki Przedsiębiorczości dla uczniów, studentów i pracowników (projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich MPiPS).
Propagatorkami tych innowacyjnych działań edukacyjnych opartych na neurodydaktyce będą Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, które wyposażone w stosowne narzędzia przekazu: tradycyjne i multimedialne, będą krzewić idee przedsiębiorczości oraz bardziej skutecznie pełnić funkcję mentora biznesu.
Europejski Festiwal Kobiet Aktywnych to prezentacja aktywności kobiet przedsiębiorczych, które zainicjowały zmiany w Polsce.

To promocja idei odpowiedzialności zgodnie z hasłem – To JA JESTEM menedżerem mojego życia. To JA odpowiadam za to, jakie JEST moje życie!

PLANOWANY PROGRAM FESTIWALU
Październik 2014r


Organizatorzy:
Małgorzata Kotwica – Dyrektor Festiwalu

Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet

tel.: 508 069 924

e-mail: m.kotwica@makana.com.pl

 

Alicja Wojciechowska
Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet
mob.: 603 758 253
mail: alicja.wojciechowska@alles.pl

Organizator zastrzega sobie zmiany w programie.

MAKANA Art & Business

www.makana.com.pl

 

PATRONATY:

PATRONAT MEDIALNY:
Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet – Kobieta Przedsiębiorcza.com Portal OnaOnaOna.com Agaty Młynarskiej
Shape
Bussines Woman & Life
Radio ESKA i WAWA
Puls Miasta
Kobieta Puszysta
Kobiety.lodz.pl

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram