MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ COACHINGU ICF W WARSZAWIE

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Coachingu (Coaching Week) organizowanym przez International Coach Federation. W Warszawie zaplanowaliśmy trzy intensywne dni wykładów, warsztatów i spotkań indywidualnych – 17-19 maja 2017 roku. Skorzystają osoby, zainteresowane rozwojem osobistym, coachowie i przedstawiciele biznesu. Przyjdź, dowiedz się więcej i doświadcz profesjonalnego coachingu!

Międzynarodowy Tydzień Coachingu International Coach Federation (ICF) jest dorocznym świętem profesjonalistów i pasjonatów coachingu obchodzonym prawie na całym świecie. Celem inicjatywy jest promowanie wartości pracy z profesjonalnym coachem – jej efektów, postępów i trwałych zmian osiągniętych dzięki udziałowi w procesie. Coachowie, również w Polsce, przybliżają istotę coachingu, pokazują jego różne oblicza, a także oferują sesje pro bono, aby umożliwić chętnym doświadczenie profesjonalnego coachingu.

W Warszawie obchody Międzynarodowego Tygodnia Coachingu zaczynają się 17 i potrwają do 19 maja 2017 roku. Wszystkie spotkania odbywają się w Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki. Z udziału w warsztatach i wykładach skorzystają zarówno osoby, które interesują się tą formą rozwoju, jak również coachowie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. W programie również interesujące spotkania dla przedstawicieli biznesu. Przygotowaliśmy wiele ciekawych wykładów, warsztatów i indywidualnych spotkań promujących zawód coacha oraz coaching jako profesjonalną usługę. Dokładne informacje na temat programu znajdziesz TUTAJ.

W ubiegłym roku podczas Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF odbyło się ponad 200 warsztatów w 11 największych miastach w Polsce. Skorzystało z nich ponad 5000 osób.

Organizatorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w naszym kraju jest polski oddział International Coach Federation, największej ogólnoświatowej organizacji reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza ponad 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach. Od ponad 20 lat realizuje misję wspierania rozwoju coachingu w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne na całym świecie.

Więcej informacji na temat Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF 2017 znajdziesz TUTAJ. Wejściówki do kupienia pod adresem: http://coachingweekwarszawa.evenea.pl/

 

 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram