WIELOPOKOLENIOWY KLAN Z STAROŻYTNYM RODOWODEM UWIKŁANY W PRZERAŻAJĄCĄ KLĄTWĘ

Oto niezwykła opowieść zgłębiająca losy czterech pokoleń zamożnej rodziny, której wzloty i upadki są ukazane na imponującym tle sekretnego i tragicznego uczucia.

Na początku XIX-tego wieku, Frank Leong, bajecznie bogaty przedsiębiorca opuszcza Chiny, zostawiając swoją działalność w porcie Qingdao i wraz z całą rodziną udaje się na wyspę Oʻahu. Niestety starożytna klątwa podąża za klanem Leongów. Legenda głosi, że każdy człowiek na ziemi jest przeznaczony konkretnej osobie. Przekleństwem jest, kiedy para dobierze się inaczej.
Wówczas los może płatać okrutne figle. Pasmo błędów popełnianych przez poszczególne osoby pozostawia skazy na dziejach rodziny.

Gdy Frank Leong zostaje zamordowany, jego bliscy są rzuceni w bezwzględną i niebezpieczną spiralę losu. Wraz z ostatnim oddechem patriarchy zostają odebrane wszelkie materialne dogodności, toteż ocaleni członkowie rodziny muszą porzucić wspomnienia o przysłowiowych tłustych latach i poddać się prozie życia. Zdaje się, że przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości...Jednak po dwudziestu latach na wyspę przychodzi przełomowy list z niezwykłym wyznaniem, które wstrząśnie światem całego rodu.

Ta zapierająca dech w piersiach i niezwykle potężna baśń o magicznej miłości, szokujących kłamstwach, wymuszonym kompromisie, okrutnej stracie, heroicznych czynach, poświęceniu oraz nadziei o wymiarze graniczącym z cudem.

*MISTYCZNA, LIRYCZNA, OSZAŁAMIAJĄCA! *

—–

*Cecily Wong* – zadebiutowała powieścią <tytuł>, która urzeka czytelniczki swoją ciekawą mieszanką egzotycznego i rodzinnego klimatu. Pisywała do m.in. The Wall Street Journal, The LA Reviews of Books, Self Magazine czy Bustle. Ukończyła Barnard College. Obecnie mieszka i oddaje się pasji pisarstwa w Nowym Jorku.

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE