Wyobraź sobie, że realizujesz wszystkie biznesowe pomysły, które są dla Ciebie ważne. Wiesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać i konsekwentnie podążasz tą drogą. Nawet jeśli nie czujesz się w czymś doskonała/ doskonały nie zniechęca Cię to, bo jesteś przekonana/przekonany, że trening czyni mistrza.

Ten warsztat powstał z myslą o ludziach takich jak TY! Ludziach, którzy nie chcą pracować tylko z obowiązku, którzy lubią działać i którzy chcą robić coś wartościowego dla siebie i dla innych.
Nawet jeśli dzisiaj nie jesteś jeszcze w miejscu, w którym chciał(a)byś docelowo być ze swoim biznesem, to o niczym nie przesądza. Już teraz posiadasz zasoby, które pozwolą Ci systematycznie przybliżać się do Twoich celów. Pomogę Ci je odkryć.

Jeżeli uważasz, że nie posiadasz umiejętności liderskich albo, że sprzedaż nie jest dla Ciebie lub masz inne przekonania, które blokują rozwój Twojej firmy i chcesz je zmienić- pokażę Ci jak możesz tego dokonać.

Na warsztacie JESTEM SWOIM WŁASNYM SZEFEM popracujemy nad tym:
➡️ Od czego zacząć żeby firma jak najwcześniej przynosiła dochody?
➡️ O czym warto pamiętać, aby od samego początku towarzyszyło Ci poczucie, że to, co robisz jest potrzebne?
➡️ Jak pokonać obawy, że z powodu ceny możesz tracić klientów?
➡️ W jaki sposób dotrzeć do klientów i czym ich przekonać?
➡️ Jak organizować swoją pracę, aby była ona produktywna?

Co zyskasz dzięki warsztatowi?
✅ Uświadomisz sobie, że to, co dzisiaj jest dla Ciebie i Twojej formy wyzwaniem nie musi być sytuacją bez wyjścia
✅ Ustalisz kroki milowe, które doprowadzą Twój biznes do miejsca, w którym chcesz się znajdować
✅ Poznasz swoje blokujące przekonania wobec promowania się i sprzedaży, a następnie zamienisz je na takie, które pozwolą Ci z odwagą wejść na rynek
✅Ustalisz priorytety, które pozwolą Ci pracować wydajnie i zarabiać tyle, ile chcesz

Zapraszamy serdecznie!

Warsztat jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona.

Prowadząca- Sylwia Zięba- Coach/Trener od wdrażania projektów biznesowych i od budowania efektywności osobistej przedsiębiorcy. Jest pomysłodawczynią i założycielką marki Kapitał Rozwoju (www.kapitalrozwoju.pl). Autorka programów coachingowo- doradczych ”ZAMIEŃ PLANY W BIZNES” oraz ”Znajdź swój pomysł na biznes”. Ukończyła międzynarodowy program coachingowy The Art. and Science of Coaching realizowany przez Ercickson Collage International. Stosuje podejście skoncentrowane na rezultatach. Zanim otworzyła swoją firmę, pracowała na etacie jako Doradca Zawodowy.
Dzisiaj wspiera dwie grupy klientów: 1) osoby, które od podstaw budują swój biznes, 2) przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom. Sylwia pomaga im znaleźć potrzebne rozwiązania i wdrożyć je w życie, po to żeby mogli spełniać się w swoim fachu i rozwijać się jako przedsiębiorcy.

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram