WIEMY KTO WYSTĄPI NA KONFERENCJI LADIES DAY!!!

Ladies Day  to dzień przeznaczony dla kobiet, które już wiedzą, że trzeba działać. Spotkanie z innymi kobietami, które odniosły sukces, wymiana kontaktów i doświadczeń – to wszystko po to, by pomóc w realizacji wyznaczonych celów.

Kobiety mają w sobie wielki potencjał. Jedynie ograniczenia społeczne powodują, że czasami jest on nieodkryty przez wiele lat, a zdarza się, że nigdy. Nasza konferencja pomoże kobietom, które zdecydują się na uczestnictwo, określić jasny cel i znaleźć drogę do jego realizacji.

Podczas Ladies Day wystąpią kobiety, które podzielą się swoimi historiami. Łączy je pasja i nieustanna walka o swoje marzenia. Prelegentki opowiedzą, w jaki sposób odniosły sukces, jak wyglądała ich droga i z jakimi problemami musiały się zmagać. Podzielą się ze słuchaczkami swoją receptą na sukces, którą same zastosowały i dziś swoim przykładem inspirują setki kobiet wokół siebie.

Ladies Day, hotel Terminal, Wrocław, 18 marca 2017

********************

Prelegenci:

Renata Frączkiewicz-Krzal –  Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA na University New Britain i MBA na WSZiP im. B. Jasińskiego. Współwłaścicielka firmy w branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach  Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie). Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do kobiet pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążających  za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów takich, jak „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać” czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz”.

Dr n. med. Danuta Myłek – Dr n. med. Danuta  Myłek  jest  znanym  specjalistą  w  zakresie  alergologii  i  dermatologii. Jest pionierem w alergologii na Podkarpaciu, którą organizuje i doskonali od ponad 30 lat.

Jest jedynym polskim członkiem naukowym prestiżowej alergologicznej organizacji naukowej: American College of Asthma, Allergy and Clinical Immunology oraz członkiem European Academy of Allergy and Clinical Immunology, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego- Sekcji Medycyny Psychosomatycznej. W życiu zawodowym osiągnęła międzynarodowy i krajowy sukces. Leczy pacjentów z kraju i z zagranicy z ciężkimi alergiami, nadwrażliwościami pokarmowymi i chorobami wywołanymi działaniem drożdżaków i grzybów pleśniowych oraz pasożytów.

Aleksander Sienkiewicz – licencjonowany trener Stuctogram, trener nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta eleganckiej sprzedaży i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikatowego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 osób na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt. „Życie według własnego pomysłu i w zgodzie z samym sobą”. Pośród jego klientów są m.in. takie marki jak: Michelin Imperial Tabacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, CreditAgricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, i wiele innych. 

Izabela Jagosz – autorka książki „Uczulona na wino”. Mówią o niej, że jest kobietą renesansu. Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji. Swoją zawodową karierę zaczynała jako dziennikarz – prezenter lokalnej stacji radiowej (tworzyła ją od podstaw z grupą dobrych znajomych). Równolegle pisała felietony, wywiady, wiersze, teksty piosenek. Naturalny dar od Boga, którym jest umiejętność mówienia przed każdym audytorium wykorzystała tworząc agencję reklamowo – eventową. Pracowała dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, budowanej i piwowarskiej. Organizowała i prowadziła zarówno wielkie koncerty jak i małe, kameralne imprezy. 17 lat temu nawiązała współpracę z jedną z wiodących w Polsce firm w branży MLM. Wtedy też zaczęła się jej miłość do sprzedaży bezpośredniej, która trwa do dzisiaj. Na początku tej drogi, „w polu” i niejako „na żywym organizmie” uczyła się trudnej sztuki bycia trenerem. Jej specjalnością były i do dziś pozostały wystąpienia publiczne.

Marta Kaim – współwłaścicielka Manufaktury Przemian. Certyfikowany coach i mentor amerykańskiej federacji ICF, trenerka rozwoju osobistego. Autorka popularnych programów „Jesteś ważna” oraz „Jesteś ważna – Ty i Twoja firma”. Zafascynowana rozwojem osobistym i życiem w zgodzie z naszymi wartościami, inspiruje do życia w zgodzie z samym sobą. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii, m.in. Anthony Robbins, JackeCanfield, Arnold Mindell. W swojej praktyce łączy różne techniki oraz własną metodę Trójkąt Mocy, które pomagają jej w skuteczny sposób zaprowadzić klientów tam, gdzie chcą. Napisała książki: „Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty” oraz „Pisanie jest ważne”.

Magdalena Szewczuk – to przykład kobiety sukcesu. Charyzmatyczna, ciepła osobowość połączona z niezwykłym doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Swoje doświadczenie buduje już od 2003 roku, kiedy swoje życie zawodowe związała z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Od 2007 roku z dużym sukcesem współpracuje z firmą Betterware, a teraz skutecznie rozwija markę Blue Nature. W Betterware osiągnęła najwyższy tytuł, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym. Prowadzi biznes w Polsce, Czechach i na Słowacji. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu bo co dzień pomaga innym spełniać swoje marzenia i konsekwentnie dążyć do celu, ponieważ praca, którą się zajmuje jest jej pasją i stylem życia. Właśnie dlatego stworzyła niezależny projekt Czerwona Szpilka, która jest organizacją wspierającą przedsiębiorcze kobiety oraz lokalnych przedsiębiorców. Magdę można również zobaczyć w projektach filmowych: „MLM od kuchni” oraz „Przepis na sukces”.

Uczestnicy panelu:

Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Aktywność Kobiet 2015. Zdobywczyni statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN.

Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle\'owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając wiele warszawskich fundacji. Uwielbia spotkania z kobietami. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało jej w tym roku statuetkę za wkład w promowanie przedsiębiorczości kobiet.

Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach\", za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces\". We wrześniu 2015 roku wydała charytatywny album kulinarny „Szczypta Luksusu\" z udziałem gwiazd, blogerów kulinarnych i szefów kuchni najlepszych polskich restauracji. We wrześniu 2016 światło dzienne ujrzała jej piąta książka pt. „Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu\". W 2016 roku magazyn FORBES umieścił jej firmę w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA.

Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi. Kocha kino, dobrą książkę i kuchnię swojego faceta. Szaleje na nartach, zwiedza świat i udowadnia, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych.

Lucyna Pleśniar przedsiębiorca, współwłaścicielka i prezes firmy doradztwa personalnego People. Od kilkunastu lat związana z branżą HR. Jej doświadczenia obejmują zarówno zagadnienia wewnętrznego HR-u, takie jak wartościowanie stanowisk, implementacja systemów motywacyjnych, systemy ocen pracowniczych, jak i wewnętrzną oraz agencyjną rekrutację. Ważnym obszarem jej aktywności doradczej są projekty związane z oceną kompetencji, w tym assessment /development center.

Izabela Jagosz ur. 1969 r. w Wadowicach. Przez wiele lat związana z pracą w mediach oraz reklamie. Dziś trenerka zajmująca się wsparciem sprzedaży. Do pisania skutecznie zachęcił ją nauczyciel języka polskiego w wadowickim liceum. Jako nastolatka zaczęła tworzyć wiersze, opowiadania, teksty piosenek (ma na swoim koncie wiele nagród z tamtego okresu), a po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim również felietony, wywiady i reportaże. „Uczulona na wino” jest jej debiutancką powieścią.

Artyści:

Katarzyna Mirowska – Absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej, studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Ukończyła klasę skrzypiec Państwowego Liceum Muzycznego w Częstochowie. Umiejętności wokalne doskonaliła m.in. pod okiem L. Pospieszalskiej, A. Serafińskiej, E. Zapendowskiej, E. Urygi, I. Lewandowskiej, N. Isaacs, R. Guitard. Brała udział w licznych warsztatach muzycznych (m.in. warsztaty jazzowe w Chodzieży, Fama w Świnoujściu), zdobywała laury na festiwalach i konkursach wokalnych, m.in. organizowanych przez Polskie Radio (Mikrofon dla wszystkich) i Telewizję (Idol- II edycja). W 1997 roku otrzymała Stypendium Artystyczne Wojewody Częstochowskiego. Jest laureatką I nagrody na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2005). Znalazła się także w gronie dziesięciu finalistów koncerty Debiuty podczas KFPP w Opolu (2008).

Girls on Fire – wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, energię, liryczność i wrażliwość. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem \"Siła kobiet\", którego premiera już wkrótce. Jest to projekt nie tylko o muzyce, ale także o sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń. Trio Girls on Fire: Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska, Monika Wiśniowska-Basel

Zespół Grotesque – dziewczyny z groteski tworzą zespół, który pracuje nad zarażaniem Wrocławianek pasją do tańca i teatru. Magda, Daria i Masha nie tylko uczą tańczyć, ale także z największa radością występują na eventach kulturalnych i przede wszystkim w środowisku taneczno– teatralnym. Każda z nich jest inna, ale każda reprezentuje sobą równie wielki talent i potencjał. Mimo młodego wieku dziewczyny osiągnęły już bardzo wiele indywidualnie, a w październiku 2016 roku postanowiły połączyć swoje siły i tworzyć razem sztukę, jakiej Wrocław dotychczas nie widział. Własną pracą i zaangażowaniem, z każdym dniem, podnoszą sobie poprzeczkę i z uśmiechem na twarzy dążą do perfekcji. Mieszanka charakterów i dystans do siebie jest fundamentem ich przepisu na sukces. Chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami podczas kursów oferowanych przez szkołę Grotesque, o której nienaganny wizerunek z przyjemnością dbają każdego dnia. To dzięki nim wszyscy wiedzą, że Gritesque to nie tylko instytucja, która organizuje zajęcia, ale także pełne indywidualne wsparcie i przyjacielska więź pomiędzy uczniem i nauczycielem.

Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie, kiedy w zaciszu domowym „śpiewała\" do dezodorantu albo rury od odkurzacza. Jednak bardziej spektakularne sukcesy nadeszły wraz z pojawieniem się w szeregach grupy ŁZY w 1996 roku. W tym samym roku powstały pierwsze wspólne piosenki Ani i Łez, dzięki którym Ania zadebiutowała na antenie kilku lokalnych rozgłośni radiowych. Pierwszym solowym sukcesem Ani Wyszkoni było zajęcie I miejsca, zdobycie dwóch wyróżnień oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu Wokalnym w Wyszkowie. W 2009 roku Ania Wyszkoni wydała pierwszy album pod własnym nazwiskiem pt. \"Pan i Pani\", z którego pochodzą przeboje: \"Czy ten pan i pani\", \"Z ciszą pośród czterech ścian\", \"Lampa i sofa\", \"Wiem, że jesteś tam\". Płyta szybko pokryła się \"złotem\", następnie \"platyną\", by docelowo stać się \"podwójnie platynowa\", a każdy pochodzący z niej singiel osiągnął spory sukces medialny. Z pierwszym z nich, \"Czy ten pan i pani\", Ania wywalczyła Srebrną Premierę 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas tego samego festiwalu otrzymała też Nagrodę Dziennikarzy i Fotoreporterów. Dwa lata później, również na festiwalu w Opolu, Ania zdobyła najważniejszą nagrodę na polskim rynku muzycznym - Superjedynkę 2011 za Przebój Roku, którym widzowie uznali piosenkę \"Wiem, że jesteś tam\". Festiwal Top Trendy 2011 w Sopocie przyniósł Ani Platynową Płytę oraz 6. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. W listopadzie 2012 roku ukazał się drugi solowy album Ani pt. \"Życie jest w porządku\". 16 stycznia 2013 roku Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani za \"Życie jest w porządku\" Złotą Płytę. Koncerty Ani Wyszkoni są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii. Na scenie towarzyszy Jej zespół znanych i doświadczonych muzyków.

Anna Wyszkoni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej. Jest również mamą czternastoletniego Tobiasza i trzyletniej Poli.

********************

Czerwona Szpilka to projekt stworzony przez kobiety i dla kobiet. Chcemy inspirować kobiety do odkrywania swojego potencjału. W tym celu organizujemy spotkania, warsztaty i konferencje dla kobiet, podczas których łączymy wiedzę z rozrywką oraz dajemy przestrzeń do wymiany kontaktów.

Inspirujące spotkania dla kobiet, podczas których motywujemy do działania, rozwoju i pozytywnych zmian. Na warsztaty i szkolenia zapraszamy wyłącznie charyzmatycznych mówców, którzy dzielą się z nami swoimi radami i dodają energii do działania. Wszystkie wydarzenia organizowane są pod szyldem „Czerwona Szpilka”. Działamy wspólnie, aby każda z nas osobno mogła rozwinąć skrzydła i uczynić krok ku spełnieniu.

Więcej informacji na http://ladiesday.czerwonaszpilka.pl/

 

Przeczytaj:

Strefa artykułów

„MASZ TĘ MOC – 21 KROKÓW DO POZNANIA NOWEJ SIEBIE”

WYJĄTKOWA KSIĄŻKOWA PREMIERA 2018 ROKU KSIĄŻKA „MASZ TĘ MOC – 21 KROKÓW DO POZNANIA NOWEJ SIEBIE” Wraz z powiewem wiosny zbiega się najbardziej wyczekiwana przez ty...

Czytaj więcej

Jak pobudzić włosy do wzrostu

Jak pobudzić włosy do wzrostu Maska do włosów L’biotica BIOVAX to już kosmetyk kultowy, od lat ceniony nie tylko przez włosomaniaczki. Najnowsza maska BIOVAX Botanic z maliną mor...

Czytaj więcej

Kosmetyki zawierające jad żmii – światowy hit na wyciągniecie ręki

Kosmetyki zawierające jad żmii – światowy hit na wyciągniecie ręki Innowacyjne kosmetyki bogate w nowe, czasami zaskakujące składniki aktywne, mogą być alternatywą dla inwazyjnych z...

Czytaj więcej

Uwolnij blask swojego blondu z nową linią od John Frieda

Uwolnij blask swojego blondu z nową linią od John Frieda Na rynku pojawiła się nowość od znanej na całym świecie marki John Frieda. Kolekcja Sheer Blonde Brilliantly Brighter skierowana jes...

Czytaj więcej

ORLY gorące kolory lata

ORLY gorące kolory lata Neon Earth to zestaw gorących barw ziemi, które podkręcają upalną atmosferę lata i delikatnych pasteli wprawiających w błogi nastrój wakacji. W palec...

Czytaj więcej

Roślinny detoks dla skóry

Roślinny detoks dla skóry. Lato w miejskim ogrodzie? Czemu nie. Z dala od zgiełku, pośpiechu i miejskich zanieczyszczeń. Dzięki nowym kosmetykom tołpa z linii urban garden twoja sk&oac...

Czytaj więcej

Demakijaż włosów – Twój nowy codzienny rytuał

Demakijaż włosów – Twój nowy codzienny rytuał Marka BIOVAX lubi inspirować się naturą. Tym razem, tworząc BOTANIC – nową linię kosmetyków do włosów,...

Czytaj więcej

Kuszące usta

Kuszące usta Śledzisz trendy w makijażu, precyzyjnie dobierasz kolor pomadki? Jednak aby zachwycać pięknymi ustami, należy o nie odpowiednio zadbać. Na spierzchniętych i wysuszonych wargach...

Czytaj więcej

Cała prawda o cellulicie – komentarz ekspercki

Cała prawda o cellulicie – komentarz ekspercki Wydatne biodra, piersi i cellulit – wszystkie te cechy charakterystyczne dla płci pięknej noszą nazwę trzeciorzędowych cech płciowych...

Czytaj więcej

FITO Lift Care - Globalne odmłodzenie skóry dojrzałej

FITO Lift Care - Globalne odmłodzenie skóry dojrzałej FITO Lift Care to linia kosmetyków do kompleksowego odmładzania wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Polecana do cery...

Czytaj więcej

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję Metaliczne wykończenie makijażu ust to hit tego sezonu! Wybierz odcień, który podkreśli Twoją urodę i dopełni kreację. Błyszcz, int...

Czytaj więcej

Porządek w chaosie...czyli 4 sposoby na organizację w damskiej torebce

Porządek w chaosie – czyli 4 sposoby na organizację w damskiej torebce O tym, co można znaleźć w damskiej torebce krążą legendy. Obok najbardziej oczywistych przedmiotów, kobie...

Czytaj więcej

Odkryj Balance T-zone!

Zoom na strefę T, czyli jak dbać o cerę mieszaną. Odkryj Balance T-zone! Masz tłustą skórę w strefie T, natomiast na policzkach często się przesusza? Najwyższy czas na przywr&oacut...

Czytaj więcej

Skóra idealnie nawilżona

Skóra idealnie nawilżona Słońce, wiatr, słona woda niekorzystnie wpływają na stan skóry. Staje się sucha, napięta, szorstka, może zacząć łuszczyć się, swędzieć, a nawe...

Czytaj więcej
facebook instagram