Nie musisz uczyć się na własnych błędach.

Przyjdź na spotkanie które pomoże Ci w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności, realizacji marzeń oraz odpowiedzi na pytanie, czy to jest odpowiedni moment, by opuścić korporację. Prowadząc własny biznes otrzymasz praktyczne wskazówki, dzięki którym będziesz mogła rozwijać siebie i swoją firmę.

Zaprosiłyśmy dla Was cztery wspaniałe Kobiety, które chętnie podzielą się swoją wiedzą:

Joanna Cieślak Ospalska, Autopromocja z klasą
Masz swoją firmę lub intensywnie myślisz o jej założeniu? Jesteś ekspertem i chcesz się dzielić swoją wiedzą z innymi? Chcesz trafić do szerszej publiczności, ale nie wiesz jak? Obawiasz się, że koszty obsługi agencji PRowej przekroczą Twój budżet?
Chcesz jednak coś zrobić. TYLKO CO? Joanna podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem związanym z promocją marek w mediach. Opowie Ci, jak ważny jest brand journalism dla każdej, nawet najmniejszej firmy. Przekona, że odchodzi się od pisania nudnych informacji prasowych, za to zaczyna się opowiadać historie. Wzbudzanie emocji, tworzenie atmosfery, zaciekawienie sobą, swoim projektem, misją, ideą…
Wciąż wiele osób, zwłaszcza kobiet, czuje się nieswojo na myśl, że mogłaby promować się w mediach. Obawia się zarzutu nachalności. Dlatego podczas naszego spotkania Joanna pokaże Ci możliwe drogi “autopromocji z klasą”. Przekonasz się też, czy i jak można poderwać dziennikarza…

Monika Kowalska-Aćimović, Nie sprzedawaj! …ale niech od Ciebie kupują.
Monika gwarantuje 30 minut praktycznej wiedzy na temat sprzedaży. Dzięki niej poznasz moc właściwie zadawanych pytań. Dowiesz się, dlaczego odpychanie jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na przyciąganie. Wytłumaczy Ci, w jaki sposób dobrze „zdiagnozowany” Klient poczuje, że trafił na kompetentną osobę, która zrozumie jego oczekiwania.

Karolina Sozańska, Wydaje Ci się czy wiesz na pewno? Kiedy zamienić korpo na swoje?
Skąd wiedzieć, czy dany moment to czas na zmianę ścieżki zawodowej i życiowej? Jaką podjąć decyzję? Przecież… może się nie udać!
Te i wiele innych pytań zaprzątało głowę Karoliny do momentu, kiedy wiedziała, że to już czas. Dziś już wie, że ten moment był właściwy, bo z perspektywy czasu najważniejsze jest to wewnętrzne WIEM. O dojściu do WIEM, o LUDZIACH, o WIERZE WE WŁASNE: JA MOGĘ, JA CHCĘ, O INTUICJI i SPLOTACH OKOLICZNOŚCI – o tym właśnie będzie ta historia…

Iza Kielusiak, Popełniłam kilka błędów przy zakładaniu firmy, Ty nie musisz
Podczas spotkania Iza opowie o biznesowych żółtodziobach i ich najczęstszych błędach. Zaliczyła je wszystkie, więc jej wiedza wynika z praktycznego doświadczenia. Pokaże też, jakich narzędzi można użyć, aby zminimalizować ryzyko i zmniejszyć koszty porażki. Powie, czemu osoby rozpoczynające własne biznesy popełniają podstawowe błędy.

 

ZAPRASZAMY, informacje i zapisy

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE