Już po raz 13-sty spotykamy się na WWK, czyli Wielkiej Wymianie Kontaktów, gdzie możesz pogłębić kontakty biznesowe, znaleźć partnera w biznesie lub potencjalnych klientów. Oprócz networkingu 2 merytoryczne wykłady od praktyków biznesu. Tym razem spotykamy się w Centrum konferencyjnym NIMBUS na al. Jerozolimskich 98, tuż za placem Zawiszy w centrum Warszawy.

Na tej edycji nie może Cię zabraknąć! To przedostatnia możliwość dużej wymiany kontaktów w tym roku.

***************
PROGRAM

17:00 – 18:30 – Networking moderowany przez Dorota Mastalska Arena Biznesu
18:30 – 19:30 – „4 role lidera – jak być skutecznym i spełnionym w biznesie?”- Beata Kapcewicz Momentum Trainers
19:30 – 20:00 – Wielka Wymiana Kontaktów
20:00 – 20:45 – „Zaawansowane negocjacje – czy to sztuka dla każdego?” – Tomasz Piotr Sidewicz
20:45 – 21:30 – Wielka Wymiana Kontaktów/Kolacja dla VIP

***************
PRELEGENCI

BEATA KAPCEWICZ - Przedsiębiorca, lider, wizjoner

Uwielbia biznesowe eksperymenty, potrafi budować zespoły osiągające ponadprzeciętne rezultaty. Jedna z 6 zbudowanych przez nią firm – Architekci Kariery – wypromowała na polskim rynku trend zarządzania karierą, obsługując blisko 40 000 liderów w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego. Obecnie współtworzy firmę Momentum, inwestując w projekty edukacyjne. Międzynarodowy trener przywództwa i osobistego mistrzostwa, ekspert TVN BiŚ oraz Rzeczpospolitej, doradca i trener zarządów – zaufały jej największe firmy w Polsce i w Europie, a w jej warsztatach i szkoleniach wzięło już udział ponad 60 000 osób. Podróżniczka, promotorka świadomego i szczęśliwego życia. Autorka 4 książek – najnowsza a nich „4 role lidera”, ukaże się we wrześniu.

TOMASZ PIOTR SIDEWICZ - Ekspert d/s negocjacji, perswazji i wywierania wpływu

Uznawany za jednego z najlepszych w Polsce ekspertów w dziedzinie negocjacji, perswazji i wywierania wpływu. Wspiera polskie i zagraniczne firmy, organizacje rządowe, właścicieli firm oraz topowych menedżerów w negocjowaniu wielomilionowych kontraktów. Specjalizuje się także w podnoszeniu efektywności pracowników działów handlowych i zakupowych. Doskonały znawca ludzkiej psychiki i technik umożliwiających w krótkiej chwili ocenić stan emocjonalny, gotowość zakupu, cechy charakteru mające kluczowy wpływ na efektywność biznesową. Podczas 20 letniej praktyki biznesowej poznał specyfikę, prawie wszystkich krajów europejskich, Afryki Płn. oraz USA i Kanady. Jest autorem/współautorem licznych artykułów dla pism branżowych, takich jak Puls Biznesu, Rzeczpospolita oraz KrymiGraf z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, wywierania wpływu, analizy pisma oraz analizy lingwistycznej wykorzystywanych w biznesie.


********************
TWOJA INWESTYCJA

Do 5 września 49zł/ 1 bilet lub 79zł/ 2 bilety. Później cena rośnie do 80zł./1os.

Bilet VIP - 149zł. W cenie kolacja i prezenty o wartości 100zł.

Możesz kupić bilet na http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wwkPrzeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE