Lata dwudzieste, lata trzydzieste
Kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem
Zapachem dawno już zwiędłych bzów
Poezją skrytą wśród zwykłych słów...

te słowa znanej piosenki Ludmiły Warzecha są takie proste i zarazem takie wymowne, tylko co zostanie z tych lat jako wspomnień czar, zależy od nas samych, jak pokierujemy swoim życiem. My polskie Bridget Jones trochę roztargnione, trochę zabiegane i trochę zakochane. Wciąż poszukujemy swoich dróg spełniając oczekiwania innych, biegnąc za swoimi marzeniami, nastawione na sukcesy, bo takie czasy. Kobiety wyzwolone, ale i trochę zagubione w rzeczywistym świecie.

Czego tak naprawdę pragniemy? każda z nas od czasu do czasu na pewno zadaje sobie to pytanie, a może nie?

A może warto zatrzymać się choć na chwilę, usiąść z kawą w ręce, w swoim bezpiecznym miejscu, ulubionym fotelu i tak po ludzku zwyczajnie pogadać z kobietami takimi jak my zwyczajnymi, a zarazem nadzwyczajnymi. Z kobietami pięknymi, młodymi z pasją, ale i samotnymi, odrzuconymi, onieśmielonymi...

Dzisiejsze trzydziestolatki to po trochę niegdyś dwudziestolatki, jeszcze dziewczyny a już kobiety. Z głową jeszcze w chmurach, a życie wymaga rozsądku i jak znaleźć harmonię życia. Co tak naprawdę ważne jest w życiu - o to jest pytanie? Kariera, rodzina, przyjaciele, szczęście…. Dla każdej z nas to coś innego, warto to sobie uświadomić, aby wspomnień czar trwał zawsze bez goryczy i smutku, i z uśmiechem wracać do lat dwudziestych, trzydziestych.

Jak ustawiać priorytety, gdzie szukać bratniej duszy, jak zmieniać coś w życiu, o tych i innych naszych rozterkach, porozmawiamy szczerze, otwarcie i bez skrępowania.

Warsztat daje sposobność:

Metody: wykład wprowadzający, dyskusja w grupie, wystąpienia indywidualne, nauka technik relaksacyjnych, ćwiczenia manualne.

 

Program warsztatu:

 1. Wprowadzenie - Poznajmy się:
  • zapoznanie się uczestników ze sobą
  • dorosłość czym jest - dyskusja o obawach i mitach dotyczących 30 – latek
 2. Moja historia – uczestnicy opowiadają o własnych przeżyciach
 3. Kolory mojego życia – marzenia i tęsknoty - odkrywanie siebie na nowo
 4. Melodie mojego życia co we mnie gra i kiedy czyli jak radzić sobie z emocjami (bólem, złością, frustracją...). Techniki relaksacyjne.

 

Prowadzący:

Iwona Kossakowska - wieloletni pedagog, psychoterapeuta systemowy, mediator rodzinny i sądowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako menadżer w instytucjach rynkowych. Współpracuje z fundacją Savant działającą na rzecz dzieci i dorosłych z ADHD i zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi. Szczęśliwa małżonka, matka dwójki dorosłych dzieci i babcia. Na co dzień zajmuje się terapią indywidualną, par i grupową, pracuje z dziećmi z dysfunkcją na różnych płaszczyznach, poradnictwem ogólnym oraz prowadzi warsztaty psychoterapeutyczne i rozwojowe dla dzieci i dorosłych.

 

INFORMACJE I ZAPISY

 

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE