PIERWSZA W POLSCE TEGO TYPU CHRZEŚCIJAŃSKA KONFERENCJA DLA KOBIET !!!

PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ, ZAINSPIRUJ SIĘ DO DZIAŁANIA!

Serdecznie zapraszamy na II edycję konferencji Być Kobietą Urzekającą. Tym razem hasłem przewodnim naszego wydarzenia będzie szeroko pojęta PRZEMIANA.

Konferencja "być Kobietą Urzekającą" to wydarzenie skierowane do kobiet poszukujących swoich ścieżek rozwoju, chcących odkryć prawdziwe piękno kobiecości, zadbać o swoje zdrowie oraz piękno zewnętrzne. Chcemy zainspirować kobiety do działania. Pokazać, że w każdej z nas - singielce, mamie, żonie, babci czy zakonnicy drzemie piękno i każda z nas ma swoją misję do wykonania tu na ziemi.

Chcemy pokazać jak w dzisiejszym sfeminizowanym świecie możemy budować poczucie własnej wartości i promować tzw " nowy feminizm" . Nie oddzielamy sfery duchowej od cielesnej, a pragniemy przedstawić ich harmonię.

Jan Paweł II w Evangelium vitae (nr 99) czytamy: „W dziele kształtowania nowej kultury sprzyjającej życiu kobiety mają do odegrania rolę wyjątkową, a może i decydującą, w sferze myśli i działania: mają stawać się promotorkami "nowego feminizmu", który nie ulega pokusie naśladowania modeli "maskulinizmu", ale umie rozpoznać i wyrazić autentyczny geniusz kobiecy we wszystkich przejawach życia społecznego, działając na rzecz przezwyciężenia wszelkich form dyskryminacji, przemocy i wyzysku.”

Stąd pojawił się pomysł na zorganizowanie wydarzenia, na którym chcemy spojrzeć na całokształt kobiety: jej sferę duchową nie zaniedbując cielesności i wyglądu zewnętrznego.

Wspaniali prelegenci : dziennikarka, aktorka, znani coachowie, blogerzy zadbają o strefę duchową.
Zaplanowane mamy obok mówców wspaniałe warsztaty dla kobiet poprowdzone przez profesjonalnych coachów i znane blogerki. Warsztaty odbywają się równolegle. Kupując bilet trzeba wybrać jeden z trzech warsztatów, w którym chce się uczestniczyć. Pozozstałe punkty programu konferencji są wspólne.

Obecna będzie również Strefa Piękna, każda z nas będzie mogła skorzystać z profesjonalnej porady wizażysty i zdecydować się na makijaż, pielęgnację dłoni czy włosów. Profesjonaliści będą doradzać i udzielać porad wizażowych, dietetycznych. Czekają na Was stoiska z biżuterią, kosmetykami, pięknymi torebkami czy sukienkami.

Dla każdej z uczestniczek mamy przygotowane pakiety powitalne, które będą Wam przypominać o pięknie kobiecości na co dzień.

W części konkursowej mamy wiele interesujących nagród.

PROGRAM KONFERENCJI:
9-9:45 rejestracja uczestniczek
10 - 10:20 przywitanie / przedstawienie osób do metamorfoz
10:20 - 10:50 wykład - Agata Puścikowska
10:50 - 11:20 wykład - Patrycja Hurlak
11:20-11:40 przerwa kawowa
11:40 - 12:10 wykład - Monika Sacewicz
12:10 - 12:30 wykład - Anna Machalica-Pułtorak Stowarzyszenie Otwarte Drzwi / Czerwony rower
12:30 - 13:15 LUNCH w formie bufetu (szwedzki stół) - CZERWONY ROWER
13:15 - 15:45 WARSZTATY (z przerwą w trakcie - wg uznania prowadzącej) UWAGA - warsztaty trwają równolegle, zapisać się można TYLKO na 1 z tematów
1. Warsztat prowadzony przez blogerki prowadzące stronę "Jestem kobietą noszę spódnice"- Karolinę Plewczyńską oraz Natalię Nowicką - tematem warsztatu " Sztuka ubiou"
2.Poprowadzi Monika Sacewicz tym razem zajmie się “Przemianą czyli zmianą”
3. Marta Pawłowska przybliży nam temat - " Jedzenie – codzienne paliwo czy pułapka szczęścia i sensu życia?"
15:45 - 16:00 przerwa kawowa
16:00 - 16:30 panel dyskusyjny i skrzynka pytań
16:30 - 16:45 Podsumowanie metamorfoz
16:45 - 17 losowanie nagród
17:00 UWIELBIENIE

Zapraszamy na krótki filmik z relacją z I edycji:
https://youtu.be/N6blG1_2rbE

Masz pytania - pisz: kontakt@bycurzekajaca.pl

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE