Przygotuj się na wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Czerwona Szpilka po raz pierwszy zorganizuje spotkanie nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.


Od zawsze wiadomo, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, a ruch to zdrowie. Zapraszamy na niezwykle energetyczne szkolenie, podczas którego będzie czas na naukę i czas na świetną zabawę.

Tematem przewodnim spotkania będzie budowanie biznesowego wizerunku. Oprócz tego, że zgłębisz wiedzę na temat tworzenia profesjonalnego wizerunku biznesmena i bizneswoman, to zyskasz możliwość nawiązania wartościowych biznesowych relacji. Podczas spotkania znajdzie się czas na networking, dlatego pamiętaj zabrać ze sobą wizytówki i kalendarz!

OPIS SPOTKANIA:

Jeśli na co dzień spotykasz się z wieloma ludźmi, załatwiasz masę spraw, prowadzisz swój biznes lub pracujesz w biurze – chcesz czy nie, ale każdy ocenia Cię również na podstawie Twojego stroju. Musisz pamiętać, że Twój strój zawsze jest Twoją wizytówką.

Czy wiesz, że…

Strój współczesnego biznesmena i bizneswoman charakteryzuje się wysoką jakością tkanin, umiarem w doborze kolorów i fasonów oraz starannym dopasowaniem do figury i typu urody. Jego świadomy wybór często okazuje się kluczem do sukcesu zawodowego, buduje autorytet, pomaga w osiąganiu celów oraz otwiera drzwi do których pukamy. Podczas tego spotkania dowiesz się zatem, jaki powinien być.

DZIĘKI TEMU SPOTKANIU:

- Odkryjesz mocne i słabe strony swojego dotychczasowego wizerunku biznesowego;
- Poznasz zasady dotyczące doboru stroju do różnych sytuacji biznesowych;
- Dowiesz się, jak za pomocą odpowiednich dodatków wzmocnić siłę swojego przekazu;
- Poznasz biznesowy język kolorów;
- Odkryjesz, jak nie naruszając zasad dress code, być spójnym i autentycznym.

ENERGETYCZNY BONUS!

Lekcja tańca salsy oraz sexy dance! Poznaj podstawowe kroki tańca, które wykorzystasz w wielu sytuacjach – od wesela po wyjścia do klubu. Nauczysz się również uwodzić swoim ciałem.

Podczas spotkania Monika Ratkowska opowie również, w jaki sposób dbać o wzajemną atrakcyjność będąc w związku – czyli jak mimo upływu czasu podsycać ogień dzięki drobnym czynom, gestom, wspólnym pasjom. Zdradzi sekret, jak poprzez swoje ciało wzbudzać ciągłe zainteresowanie swojej drugiej połówki.

Warsztat sprawdzi się idealnie zarówno dla par, jak i singli i singielek.

Informacje i zapisy

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE