14 czerwca w Puro Hotel w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Akademii Mistrzów. Tym razem Mistrzem spotkania była kobieta niezwykła – Ewa Ewart.

Wybitna dziennikarka i dokumentalistka. Laureatka prestiżowych nagród w dziedzinie dokumentu, w tym trzykrotnie brytyjskiej Royal Television Society, dwukrotnie nominowana do amerykańskiej nagrody Emmy. Za "Dzieci Biesłanu" otrzymała Nagrodę Peabody i Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego. Dwukrotna laureatka Wiktora w kategorii Najlepszy Program Telewizyjny (Dokumenty Ewy Ewart).

Partnerami spotkania byli: Firma Karlik Poznań​ Autoryzowany dealer VOLVO, niezwykła biżuteria Karlik ART​ pARTs, Isa Dora, Czas na event​ M.Ferber wypożyczalnia gastronomiczna, Anvita-Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Dr Marta Tazbir​ z Łodzi oraz Candle Street – producent wyjątkowych świec zapachowych.

AKADEMIA MISTRZÓW to projekt wielowymiarowy.

To zarówno spotkania z mistrzami, tradycja pokazów mody prestiżowych marek ale także warsztaty rozwojowe, konferencje i seminaria. Akademia Mistrzów to projekt tworzony przez kobiety dla kobiet. Jej producentki: Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, Lucyna Rawska i Agnieszka Zarembska z pasją myślą o kobietach i to dla nich poszukują nowych inspiracji.

Kolejne spotkania już wkrótce. www.akademiamistrzow.com www.facebook.com/akademiamistrzowcom

 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności