Być może zastanawiasz się czasami jakby to było żyć z lekkością i wierzyć w siebie. Być może chcesz codziennie wstawać pełna energii i uśmiechać się do siebie. Być może czujesz, że czas zająć się sobą i nie myśleć tylko o obowiązkach i pracy.

Jeśli jesteś kobietą, która chce cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami MUSISZ TAM BYĆ! Przyjdź i nabierz wiary oraz pewności siebie wraz z innymi kobietami! TO BĘDZIE DZIEŃ, KTÓRY ZAPAMIĘTASZ NA DŁUGO.

Tym razem przez cały dzień będziemy pracować nad wiarą w siebie oraz pozytywnymi nawykami, które są kluczem do sukcesu i szczęścia.

Podczas warsztatu:

Dostaniesz pozytywną energię i motywację do realizacji marzeń.
Zrozumiesz, że to TY masz wpływ na to, w jaki sposób wykorzystujesz swój czas.
Uświadomisz sobie, że walka z samą sobą odbiera Ci moc.
Zdasz sobie sprawę z tego jak pozytywnie zmieni się Twoje życie, gdy zaczniesz doceniać siebie oraz wyeliminujesz z niego złe nawyki.
Zyskasz spokój i co najmniej dwie godziny w tygodniu więcej.
Wykonasz ćwiczenia, które pokażą Ci co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Uwierzysz w siebie!

Dodatkowo:
• Możliwość zakupu książki na miejscu z autografem i indywidualną dedykacją według życzenia oraz zdjęcie z autorką :-)
Nowe kontakty i znajomości.
Wystąpienie gościa specjalnego.
Miejsce:
Hotel EUROPEUM ul. Kazimierza Wielkiego 27 A Wrocław ,
sala konferencyjna nr 1


INWESTYCJA W SIEBIE: 129 zł
!!!Promocja tylko 69 zł do 31.05.16. Później cena biletu wzrośnie do 97 zł.

Bilety na: http://29209-14jesteswazna.evenea.pl/

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 531-471-475

Marta Kaim - Certyfikowany Life & Business Coach ICF amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów. Ekspert zarządzania sobą i swoją energią w czasie.

Autorka popularnego programu dla kobiet Jesteś ważna! oraz bestsellerowej książki "JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty", która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania czasu na to, co ważne. Przez kilka lat pracowała na stanowisku Country Managera, z sukcesami zarządzając zespołem oraz marką na terenie całej Polski. Obecnie specjalizuje się w pracy z kobietami, które żyją w pędzie i stresie. Czują, że ich życie prywatne prawie nie istnieje. Brakuje im energii, chęci i czasu na realizację własnych marzeń lub pasji. Pomaga im w taki sposób zorganizować swoje życie, aby znalazło się w nim miejsce na to, co ważne. Wspiera je w realizacji marzeń. Pomaga kobietom nabrać wiary w siebie i odzyskać utraconą energię, radość życia oraz wewnętrzną moc. Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczestniczyła w szkoleniach światowej sławy autorytetów z obszarów motywacji, rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell, Bob Proctor.

 

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE