DNI WARSZAWY – WYJATKOWY CZAS DLA WARSZAWIAKÓW

 

Strefa relaksu, kino plenerowe, Targ Śniadaniowy, potańcówka, DJ Wika – to tylko kilka z atrakcji, jakie dla mieszkańców Warszawy przygotowali organizatorzy DNI WARSZAWY, które odbędą się w pierwszy weekend czerwca (11-12.06) na Polu Mokotowskim.

 

W ramach organizowanych, przez Warszawski Odział Polskiego Związku Firm Deweloperskich, DNI WARSZAWY, przez pełne dwa dni, Warszawiacy będą mieli możliwość, skorzystania z mnóstwa atrakcji, które pozwolą poczuć wszystkim odwiedzającym, że Warszawa to ich dom.

Organizatorzy zapewnią mieszkańcom spędzenie czasu na świeżym powietrzu m.in. przy wspólnej zabawie i smacznych posiłkach. W ramach kilku stref, m.in. strefy relaksu, kina plenerowego, Targu Śniadaniowego, każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Charytatywnie obok nas

Po raz pierwszy na Polu Mokotowskim jedna ze stref zagospodarowana zostanie przez współtowarzyszący, doskonale znany Warszawiakom Targ Śniadaniowy.

Targ Śniadaniowy wraz z Fundacją Szkoła na Widelcu przygotowuje inicjatywę charytatywną na rzecz lepszego żywienia dzieci pn. „Kucharze dzieciom”. Pierwszego dnia (11 czerwca, sobota) mieszkańcy stolicy będą mieli możliwość spotkania z wybitnymi warszawskimi restauratorami, znakomitymi szefami kuchni i producentami wysokiej jakości produktów spożywczych. Tego dnia wszyscy wytwórcy, producenci i restauratorzy wezmą udział w imprezie pro bono, a cały dochód zostanie przekazany na sprzęt kuchenny do szkolnych stołówek. Wszystko po to, aby dzieci mogły lepiej jeść.

Mechanizm działania, który nakręci tę „spiralę dobra” jest prosty. Goście podczas dobroczynnej imprezy kulinarnej będą mogli za niewielką kwotę 5, 10, 20 złotych skosztować produktów i dań przygotowanych przez wybitnych restauratorów / wytwórców i w ten sposób wesprzeć ważny cel.

 

Spacery wraz z varsavianistami i przewodnikami oraz Galeria Warszawska

Organizator zaprosi również na cykl spacerów po Warszawie, które organizowane są pod hasłem: Sięgnijmy do historii Warszawy, do jej źródeł. Spacery realizowane będą w 2 dzielnicach Warszawy w następujących lokalizacjach i terminach: Solec 4.06; Pole Mokotowskie 11.06. Niezapomnianym akcentem DNI WARSZAWY będzie także Galeria Warszawska, która powstanie dzięki wsparciu Upper Finance. Plenerowa wystawa zdjęć przedstawi Warszawę w trzech odsłonach (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość).

 

Dzieci i sport

Organizatorzy zadbają również o najmłodszych Warszawiakach. Dla dzieci stworzona zostanie specjalna strefa, w której nie zabraknie również zabaw edukacyjnych, takich jak np. przesadzanie kwiatów w doniczki. Dzieci będą mogły również skorzystać z kącika plastycznego oraz zjeżdżać z dmuchanej zjeżdżalni.

Dla amatorów ruchu na świeżym powietrzu niemałą atrakcją w sobotę będzie również możliwość zagrania w siatkówkę z samym Karolem Kłosem, naszym najlepiej blokującym mistrzem świata, którego zaprosił deweloper Sawa Apartments jako ambasadora projektu Solec Residence Kryształ Powiśla.

 

Nietypowe spotkanie z Deweloperami

Ideą przyświecającą wydarzeniu jest spotkanie i wspólna zabawa ludzi, dla których Warszawa to ich miasto, ich dom. DNI WARSZAWY będą alternatywą dla tradycyjnej formy targów mieszkaniowych, gdzie w przyjaznym otoczeniu Pola Mokotowskiego zainteresowani będą mogli znaleźć mieszkanie dla siebie.

 

Od jakiegoś czasu nurtowało nas pytanie, dlaczego spotkania dedykowane mieszkańcom, organizowane są najczęściej w miejscach tak nieprzyjaznych i odległych emocjonalnie, jak hale czy biurowce? Postanowiliśmy to zmienić i wyjść do ludzi. Dlatego organizujemy pierwsze tak nietypowe spotkanie z mieszkańcami naszego miasta, w ramach którego chcemy ich poznać, przedstawić się, po prostu nawiązać dialog – mówi Ewa Radojewska, PZFD.

 

Bezpłatne porady

Centralnym punktem DNI WARSZAWY będzie przestronny namiot, w którym firmy z branży mieszkaniowej, wnętrzarskiej będą prezentować swoje propozycje. Uczestnicy DNI WARSZAWY będą mieli możliwość uzyskania informacji i porad u każdego z wystawców. W Strefach Doradczych, umożliwiony będzie kontakt z firmami wykończeniowymi, meblowymi, z branży RTV i AGD oraz dostawcami usług multimedialnych. Uczestnicy będą mogli również wysłuchać prelekcji i wziąć udziału w sesjach Q&A związanych z tematyką mieszkaniową. Odbędzie się również Warszawska Burza Mózgów dedykowana wszystkim, którzy interesują się rozwojem Warszawy, jej potencjałem, oraz wyzwaniami, jakie stoją przed miastem w perspektywie rozwoju do roku 2030.  Porady dla wszystkich uczestników będą bezpłatne.

– Tak ogromne przedsięwzięcie, jakim będą DNI WARSZAWY, pozwoli nam zgromadzić pod jednym dachem wystawców i sprawić, że wszyscy poczują się jak w domu. Organizując tego typu wydarzenie, nie może zabraknąć wsparcia organizacji i firm, które przecież od lat budują i tworzą Warszawę dla Warszawiaków. Dlatego chcemy nie tylko pokazać i przedstawić swoich członków oraz firmy wspierające, ale także w ramach aktywności prospołecznej nawiązać z nimi realny dialog i podjąć próbę znalezienia nowych możliwości współpracy – mówi Piotr Jaczewski, PZFD.

Wśród wystawców – członków PZFD oraz firm wspierających – nie zabraknie takich deweloperów, jak: Robyg, Dom Develompent, Echo Investment, Matexi Polska, Mak Dom, Polnord, APM Development, Volumetric, Novisa, Murapol, Unidevelopment, AMA-BUD, Sawa Apartments, SP Invest, Pro Urba, Trybon PPI, Phu Partner, Vantage, Red Real Estate Development, Radius, Longbridge, PD SA (Profit) – u których będzie można bezpośrednio zapoznać się z szeroką ofertą mieszkań deweloperskich znajdujących się na terenie Warszawy.

– DNI WARSZAWY to święto miasta, cykliczne i coroczne wydarzenie, podczas którego Warszawiacy miło spędzą czas. Organizując tego typu wydarzenie, nie może zabraknąć wsparcia organizacji i firm, które przecież od lat budują i tworzą Warszawę dla Warszawiaków. Dlatego chcemy nie tylko pokazać i przedstawić swoich członków oraz firmy wspierające, ale także w ramach aktywności prospołecznej nawiązać z nimi realny dialog i podjąć próbę znalezienia nowych możliwości współpracy – stwierdził Piotr Jaczewski.

 

DNI WARSZAWY będą pierwszym na tak dużą skalę wydarzeniem, które dedykowane jest mieszkańcom stolicy.  Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy oraz Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

 

Program DNI WARSZAWY

Sobota (11 czerwca): 10:00 – 14:30 Warszawska Burza Mózgów | 10:00 – 17:00 Targ Śniadaniowy | 10:00 – 17:00 Strefa Mieszkaniowa | 10:00– 17:00 Kucharze Dzieciom – charytatywna impreza kulinarna| 10:00 – 12:00 Spacer po Polu Mokotowskim „Lotnisko Pole Mokotowskie” | 10:00 – 17:00 Strefa Książki | 10:00 – 17:00 Strefa Relaksu| 10:00 – 23:00 Wystawa zdjęć o Warszawie „Galeria Warszawska” | 16:00 – 18:00 Potańcówka Warszawska – DJ WIKA |18:00 – 19:00 Koncert – Kapela Czerniakowska | 19:00 – 21:30 Warszawskie Piosenki | 21:30 – 23:00 Kino Letnie

Niedziela (12 czerwca): 10:00 – 17:00 Targ Śniadaniowy | 10:00 – 17:00 Strefa Mieszkaniowa | 10:00 – 17:00 Wystawa zdjęć o Warszawie „Galeria Warszawska” | 10:00 – 17:00 Strefa Książki | 10:00 – 17:00 Strefa Relaksu | 12:00 – 13:00 Muzyk Warszawskiej Ulicy |13:00 – 15:00 Warszawski Kabaret 

 

***

DNI WARSZAWY są inicjatywą prospołeczną organizowaną przez Warszawski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wydarzenie ma charakter społeczny, edukacyjny, rekreacyjny oraz jest otwarte i bezpłatne dla każdego. DNI WARSZAWY to wydarzenie, które jest odpowiedzią na zmiany, jakie zachodzą w Warszawie. Nie tylko na zmiany infrastrukturalne, komunikacyjne, ale przede wszystkim społeczne. DNI WARSZAWY, to wydarzenie, które pokaże, jacy są współcześni Warszawiacy, jakie są ich oczekiwania i potrzeby. DNI WARSZAWY to pierwsze wydarzenie, które w sposób kompleksowy obejmuje wszelkie zagadnienia związane z zakupem własnego „M”, nie tylko jako dachu nad głową, ale jako przejawu świadomie podjętej decyzji o wyborze miejsca do życia, z którym chcą się utożsamiać.

 

 

 

 

Przeczytaj:

Strefa artykułów

„MASZ TĘ MOC – 21 KROKÓW DO POZNANIA NOWEJ SIEBIE”

WYJĄTKOWA KSIĄŻKOWA PREMIERA 2018 ROKU KSIĄŻKA „MASZ TĘ MOC – 21 KROKÓW DO POZNANIA NOWEJ SIEBIE” Wraz z powiewem wiosny zbiega się najbardziej wyczekiwana przez ty...

Czytaj więcej

Jak pobudzić włosy do wzrostu

Jak pobudzić włosy do wzrostu Maska do włosów L’biotica BIOVAX to już kosmetyk kultowy, od lat ceniony nie tylko przez włosomaniaczki. Najnowsza maska BIOVAX Botanic z maliną mor...

Czytaj więcej

Kosmetyki zawierające jad żmii – światowy hit na wyciągniecie ręki

Kosmetyki zawierające jad żmii – światowy hit na wyciągniecie ręki Innowacyjne kosmetyki bogate w nowe, czasami zaskakujące składniki aktywne, mogą być alternatywą dla inwazyjnych z...

Czytaj więcej

Uwolnij blask swojego blondu z nową linią od John Frieda

Uwolnij blask swojego blondu z nową linią od John Frieda Na rynku pojawiła się nowość od znanej na całym świecie marki John Frieda. Kolekcja Sheer Blonde Brilliantly Brighter skierowana jes...

Czytaj więcej

ORLY gorące kolory lata

ORLY gorące kolory lata Neon Earth to zestaw gorących barw ziemi, które podkręcają upalną atmosferę lata i delikatnych pasteli wprawiających w błogi nastrój wakacji. W palec...

Czytaj więcej

Roślinny detoks dla skóry

Roślinny detoks dla skóry. Lato w miejskim ogrodzie? Czemu nie. Z dala od zgiełku, pośpiechu i miejskich zanieczyszczeń. Dzięki nowym kosmetykom tołpa z linii urban garden twoja sk&oac...

Czytaj więcej

Demakijaż włosów – Twój nowy codzienny rytuał

Demakijaż włosów – Twój nowy codzienny rytuał Marka BIOVAX lubi inspirować się naturą. Tym razem, tworząc BOTANIC – nową linię kosmetyków do włosów,...

Czytaj więcej

Kuszące usta

Kuszące usta Śledzisz trendy w makijażu, precyzyjnie dobierasz kolor pomadki? Jednak aby zachwycać pięknymi ustami, należy o nie odpowiednio zadbać. Na spierzchniętych i wysuszonych wargach...

Czytaj więcej

Cała prawda o cellulicie – komentarz ekspercki

Cała prawda o cellulicie – komentarz ekspercki Wydatne biodra, piersi i cellulit – wszystkie te cechy charakterystyczne dla płci pięknej noszą nazwę trzeciorzędowych cech płciowych...

Czytaj więcej

FITO Lift Care - Globalne odmłodzenie skóry dojrzałej

FITO Lift Care - Globalne odmłodzenie skóry dojrzałej FITO Lift Care to linia kosmetyków do kompleksowego odmładzania wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Polecana do cery...

Czytaj więcej

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję Metaliczne wykończenie makijażu ust to hit tego sezonu! Wybierz odcień, który podkreśli Twoją urodę i dopełni kreację. Błyszcz, int...

Czytaj więcej

Porządek w chaosie...czyli 4 sposoby na organizację w damskiej torebce

Porządek w chaosie – czyli 4 sposoby na organizację w damskiej torebce O tym, co można znaleźć w damskiej torebce krążą legendy. Obok najbardziej oczywistych przedmiotów, kobie...

Czytaj więcej

Odkryj Balance T-zone!

Zoom na strefę T, czyli jak dbać o cerę mieszaną. Odkryj Balance T-zone! Masz tłustą skórę w strefie T, natomiast na policzkach często się przesusza? Najwyższy czas na przywr&oacut...

Czytaj więcej

Skóra idealnie nawilżona

Skóra idealnie nawilżona Słońce, wiatr, słona woda niekorzystnie wpływają na stan skóry. Staje się sucha, napięta, szorstka, może zacząć łuszczyć się, swędzieć, a nawe...

Czytaj więcej
facebook instagram